Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kettő tengerimalac mennyit...

Kettő tengerimalac mennyit eszik kb. egy nap? Ha ketten vannak mennyivel esznek többet mint egy t. malac?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy mennyire falánkak. Általában nagyon. A legtöbb malactartó azt tanácsolja, hogy kis adagot szórjunk be, zöldség-gyümölcs is csak egy kicsi, és ha elfogyott megint egy kicsit, és így tovább. Természetesen ha két malac van, azért szórjunk egy kicsit többet, és mondjuk napi egy répát, vagy kukirca csövet tegyünk be. Ha látjuk, hogy elfogyott, pótoljuk. Nem nehéz, csak meg kell szokni. Jó malacozást!
2010. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

pont duplaannyit eszik 2 malac, mint egy. ugye ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan? :)

mindig legyen előttük széna, víz, táp, zöldséget én meg reggel este adtam, mondjuk 1-2 almát, vagy 2 nagyobb répát, de pontos mennyiséget nem tudok irni mer sose mértem ki hány deka fogy a tápból hetente

2010. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát két tengerimalac kétszer annyit eszik mint egy tengerimalac. szerintem. de számolj utána.
2010. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A tengeri malac egész nap képes enni, annyit eszik amennyi előtte van, nem tanácsos, hogy egész nap legyen előttünk valami mert könnyen elhízottak lesznek. Én egy nap egyszer max kétszer adok nekik enni.
2010. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha ketten vannak lehet kétszerannyit esznek. nálunk is igy van. éttermünk van. egy személy-egy adag, kétszemély-kétadag
2010. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1*2=2
2010. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekünk van 2, kb. fél évesek, 750-800 gramm a súlyuk. (Ehhez tudsz viszonyítani.) Reggel és este kapnak enni, egy kis maréknyi magot, mellé egy negyed sárgarépát (szeletelve), kb. 6-8 vékony szelet cukkinit, 3-4 gerezd almát. Ezek mellé egy nagy csomó (kb. 2 maréknyi) füvet, és egy itatónyi vizet. A víz (ha nincs túl meleg idő) kitart egy-két napig, az összes többit este meg kell ismételni. :) És tényleg folyamatosan esznek, ameddig kaja van előttük, tehát inkább kevesebbet tegyél egyszerre, de azt rendszeresen.
2010. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A gazdának meg kéne éreznie...
2010. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerintem ki kell tapasztalni, hogy melyik mennyit eszik, és úgy összeadod a mennyiséget.:)

Üdv:ARTHUR(egy volt tengrimalac tartója)

2010. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszike!
2010. jún. 30. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!