Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi legyen a deguim ketrecében?

Mi legyen a deguim ketrecében?

Figyelt kérdés
Két degum van, nemrég kaptam őket. Nem tudom, mit tegyek be nekik a ketrecbe, amivel játszani tudnak és nem esik tőle bajuk. A mókuskerékkel becsípik a farkukat...:S
2010. jún. 21. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehetsz be nekik bújót, ez lehet akár egy üres wc-papír guriga, vagy lehet egy műanyag cső. A mi deguink imádtak játszani a papírzsepivel, mindig szétszedték, fészket raktak, ilyenek. Szerintem tegyél be neki mászókát, imádnak rajta mászkálni, ugrálni. Van direkt ilyen mászóka patkányoknak, deguknak, azt hiszem. Nézelődhetsz petnet.hu-n vannak jó dolgok ott is, vagy csak menny be a legközelebbi díszállatkereskedésbe, biztos ajánlanak valamit. Jó deguzást!
2010. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát egy két degu minimum :) amúgy nekünk is volt a wc papír guriga az szerintem is jó (nekünk bevált)meg lehet egyéb mindenféle kiegészítőket kapni nekik itató akkor a mászókból többféle akkor mindenféle összerakható csövek és házak a ketrecnél arra figyelni kell hogy a rács leérjen a műanyag keret pereme alá mert nekünk nem ért le és szétrágták és megszöktek! és nem könnyű befogni ha lelép.
2010. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és azt elfelejtettem hogy ne lógjon bele semmi kintről mert berántgatják és szétrágják
2010. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget mondok, de a WCpapír-gurigát nem rágják szét?? Nekem hörcsögök voltak és azok szétrágták...
2010. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, tulajdonképpen nekünk úgy volt, hogy átbújtak rajta párszor, aztán felhasználták fészeknek, de nem lesz baja tőle.
2010. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen, a múltkor nekünk is elszökött az egyik, 2 órán át kergettük :D hi-hi...

A WC papír gurigát mi is kipróbáltuk, de már semmi sincs belőle:)

2010. jún. 21. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyél be egy kis tálat és szórj bele deguhomokot szürke színe van állatboltba lehet kapni ..töltsd meg nem teljesen a tálat és abba fog fürdeni..:)
2010. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!