Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma vettünk egy oroszlánfejű...

Ma vettünk egy oroszlánfejű törpenyulat és nem akar inni. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A nyuszinak van golyós itatója fel van szépen rögzítve a ketrec oldalára és nem akar belőle inni. Mit csináljak szerintetek? Attól félek h kiszárad.
2010. jún. 21. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Kistálkába is tegyél elé vizet, lehet abból fog inni. És a legfontosabb: oltás!!! Szúnyogszezon van, minél hamarabb oltasd be a nyuszit!
2010. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehet hogy még egy kicsit új neki ez a helyzet és azért nem ivott még. De nézd meg hogy legyen friss vize és hogy olyan magasságon legyen az itató amit kényelmesen elér. Ha meg sokáig nem iszik esetleg elvihetitek az orvoshoz, de remélem erre nem lesz szükség.
2010. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit: a kisnyuszik nem úgy jönnek viágra, hogy tudják használni az önitatót. Erre rá kell, hogy jöjjenek. Idő, mire felfedezi a környezetét, idő mire rájön, hol kell aludni, hogy kell használni az önitatót. Rakj be neki lédús zöldséget, amíg nem jön rá a használatára. Jó nyuszizást!
2010. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az állatkereskedésben még láttam inni :S Oltás mennyibe kerül?
2010. jún. 21. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, az más tészta. Nem akarok butaságot mondani az oltással kapcsolatban, ezért inkább másolok:A myxomatosis nem gyógyítható, így mindenképpen ajánlatos beoltani a nyuszit, a vakcina ára rendelőnként változó, nagyságrendileg 2500-3000 Ft."


Ezt találtam, szerintem a másik oltás sem lehet drágább.

2010. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap GO állatorvos.
2010. jún. 21. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mindkét oltást adasd be neki, és figyelj oda, hogy a doki ott előtted keverje össze az oltóanyagot, illetve a szavatossági idő se lejárt legyen. Oltás után kb. 8 hónapos korban majd az ivartalanítás lesz fontos.
2010. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes a kombilátat adatni, mivel az mindkét betegség ellen véd. Ha máskor használta az itatót, akkor az újból is inni fog, de azért ellenőrizd, hogy jön-e belőle a víz.
2010. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!