Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a nyuszimnak?...

Mi a baja a nyuszimnak? Furcsán kattog és szuszug.

Figyelt kérdés
Tegnap leesett nem tudom milyen magasról mert éppen ittam elmentünk állatorvoshoz,azt mondta hogy nincs baja de én kissebb változást lattam rakta...

2018. szept. 13. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Röntgent csinált?
2018. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KedvesPitypang válasza:
az én nyuszim szinte minden alkalommal mikor kivittem az előszobába szaladgálni kicsit, én leültem, ő pedig körbe körbe szaladgált, és én akkor hallottam mindig ezt a hangot. kicsit mintha makogna, de lihegés-szuszogás is lehetne. szerintem ha az állatorvos is leokézta, akkor ne aggódj rajta, az esésnek inkább törés, vagy sérülés lenne a következménye: látnád hogy húzza alábát, vagy furcsán ugrál stb. viszont ha fura hangot ad ki, az inkább utalhat meghűlésre. de mégegyszer: szerintem ez normális, az én nyuszim mindig ezt csinálta, amikor a kilómétereit futotta. :)
2018. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!