Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert tamad a nyuszi?

Miert tamad a nyuszi?

Figyelt kérdés
Nekiugrik a kezunknek, konkretan tamad. Eddig nem csinalt ilyet. 3 honapos torpenyuszi, ma tartunk szenanapot, nem kap ma tapot. Lehet ez a baja?
2018. szept. 16. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ebbu baj lesz! jobb ha adtok neki tapot, ha felno nem felejti el :D
2018. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak verekedős nyuszik. Itt sokszor olvasom, hogy az ivartalanítás segíthet... Meg hogy társas állat...

Nekem is volt két nyuszim, mindkettő egy tünemény volt! Lehet, hogy csak szerencsém volt velük.

Viszont láttam én is bunyós nyuszit. Talán temperamentum kérdése... Most kezd felnőni, azért nem verekedett eddig. Lehet, hogy ezentúl fog.

2018. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Répát követel :-D
2018. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem harapott meg csak nekem jott.
2018. szept. 16. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Egyedül tartjátok? Társas állat, legalább kettőt kell tartani és az nagyban minimalizálja a viselkedésbeli problémák kialakulását is.
2018. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen egyedul van. Valamikor hagyja magat megsimogatni, de most ugy tamad. Be van feszulve, elso ket manccsal ugrik a kezunkre, nem harap meg de eleg ijeszto. Ha kajarol van szo megnyugszik. Remelem csak ez a baja hogy nem evett ugy ahogy szokott.
2018. szept. 16. 15:01
 7/9 A kérdező kommentje:
1 hete van nalunk egyebkemt es kislany.
2018. szept. 16. 15:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Terület védő állatok. Ketrecbe ne nagyon nyulkáljatok mert kezd ivarosodni lassacskán és akkor durvább lesz a helyzet.

Ivartalanítás nagyon fontos lenne a késöbbiekben de csak exos dokival mert ha nem akkor végzetes is lehet.

2018. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkepp ivartalanitva lesz. Most egyebkent megnyugodott kajalas utan.
2018. szept. 18. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!