Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg lehetne szelidíteni egy...

Meg lehetne szelidíteni egy nyestet ha valaki kiskorától kezdve gondját viselné?

Figyelt kérdés
2018. szept. 28. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Én úgy gondolom, hogy minden vadállatot meg lehet, ha születésétől úgy van tartva. Az ösztön egy dolog, de az állatok remekül tudnak alkalmazkodni.

Ha csak ezt az életet ismeri amibe az ember szocializálja bele, akkor ez lesz neki a normális.

2018. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, azt hiszem megint túl hamar küldtem el a kérdést mielőtt utána néztem volna, milyen aranyos már https://www.youtube.com/watch?v=Ukov-5j0GRk
2018. szept. 28. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Úristen, de cuki! Elfogadnám :)
2018. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten hozzászokik az emberhez, de harapni ugyanúgy fog, mert náluk ez az alap ismerkedési forma. Még egy görényt is nehéz nem hozzáértőnek leszoktatni erről, pedig ők vagy 2ezer éve háziasítva vannak.
2018. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!