Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacokat ki lehet...

A tengerimalacokat ki lehet venni a házikójukból simogatásra? Szelidíteni szeretném őket, de folyton bebújnak.

Figyelt kérdés
Ha kiveszem kézbe, nagyon bújósak, félig lecsukják a szemüket is, de nem tudom, hogy ki szokták-e venni a házukból? Vagy meg kell várni amíg ők jönnek ki?
2016. ápr. 29. 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem van 2, en ki szoktam engedni őket a szobába
2016. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem kiveheted, en is ki szoktam. Csak ovatosan, mert eleg felenk kis allatok. :)
2016. ápr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 intrepid ***** válasza:
Ki lehet venni, szeretik is, bírják is. A mi tengerimalacunkat sok sok éve 2 évig a fiam óvodájában simogatóállatkának tartották, - gondolhatod a sok gyerek dédelgette, azután hazahoztuk, olyan kis bújós állat lett.
2016. ápr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magától sosem mászna elő, ha kiakarnád venni, szóval nyugodtan kiveheted a házikójából. Náluk ösztönös, hogy bebújnak valami alá, ha nyúlsz feléjük, szóval nem tőled fél, ne aggódj.
2016. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat. Ez később sem fog változni? Úgy értem, ha már teljesen hozzánk szokott, akkor is beveti magát az odújába ha elmegyünk mellette?
2016. ápr. 29. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez később sem lesz másképp, mivel a tápláléklánc alján vannak. Nem tőled fél, csak ösztönösen menekül.
2016. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ki szabad venni, ha meg tudod tartani biztonsággal a kezedben úgy, hogy nem esik le.

a kislányom 7-8 évesen lett olyan erős és ügyes hogy meg tudja őket fogni és fel tudja emelni.

mi ki szoktuk vinni az udvarra őket, nagyon szeretik legelni a füvet.

ha szedsz nekik füvet és beadod neki biztosan kijön érte, és akkor össze tudsz vele barátkozni.

2016. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!