Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Torpenyuszi eheti a boltban...

Torpenyuszi eheti a boltban kaphato szaritott zacskos fuszernovenyeket?

Figyelt kérdés
Kaprot, petrezselymet pl? Vagy mindenkepp frissen adjak neki?
2018. okt. 17. 16:24
 1/8 anonim válasza:
79%
Nem, egyiket sem. Vegyél neki szénát.
2018. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elvileg, mondom elvileg ehet szárított fűszernövényeket, nem nagy mennyiségben persze.

De boltit ne adj neki! Még ha "natúr" -nak is van feltüntetve, nem tudni, mivel érintkezett, mennyire tiszta. Nem beszélve arról, hogy permetszeres lehet, ami nekünk nem árt, de egy olyan pici állatnak, mint egy nyuszi, lehet, hogy igen.

Alap, hogy az ilyen állatkáknak (nyuszi, tengerimalac stb.) bio zöldségeket adunk. Ha valahonnan tudsz szerezni ilyet nagyobb mennyiségben, akkor persze, szárítsd meg. De boltit ne!

2018. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapható pl kamilla virágzat, ilyesmi gyógynövények,nasinak kiváló.
2018. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vettem neki vegul cserepes bazsalikomot. A bolti szaritott kaporba eppen csak belenyalt. :)
2018. okt. 17. 21:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg rozmaringot.
2018. okt. 17. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Fűszernövényeket nagyon szeretik. Meg a herbáliás dolgokat is szeretik. Én szoktam neki adni csalánt meg más herbáliás gyógynövényt is.

Nyersen is ehetik ha nem megy a pocakja tőle.

2018. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kaprot petrezselymet szintén ehetnek de csak ha bio
2018. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Celiranyosan kaprot akartam venni neki, de az nem volt. :(
2018. okt. 19. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!