Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez milyen fajta törpenyúl?

Ez milyen fajta törpenyúl?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2018. okt. 22. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Színes törpe szerintem. De még kölyök
2018. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől mennyibe kerül?
2018. okt. 22. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Színes törpe

Ő még nagyon pici, úgy 3 hetes lehet

Tenyésztőnél 10-15 ezer között mozognak a kisnyuszik

De jól nézz körül, érdemes Facebookon belépni a Törpenyuszisok csoportba, ott segítenek tenyésztőt választani.

Sajnos sok a szaporító, aki magát tenyésztőnek adja el, és nem egy olyan eset fordul elő, hogy hamar elpusztul az állat, mert alapból beteg volt. Csak jó helyről szabad hozni.

Illetve én személy szerint jobban preferálom a mentett nyuszikat, mint a vásárlást, de ez a te döntésed :)

2018. okt. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Holland törpenyúl, úgy kb. 4-5 hónapos lehet, olyan 8-10 ezret kóstál az ára, de maximálisan megérik az árukat; ugyanis sok-sok örömöd lehet egy nyúlba, ráadásul nagyon könnyen megszelídülnek és szobatiszták is könnyen lesznek, plusz extrakönnyen tarthatóak, és sokáig, akár 10-15 évig is elélhetnek.
2019. febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ui.: nem 4-5 hónapos, hanem 4-5 hetes. Bocsi, elírtam.
2019. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!