Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert van az. Hogy nem fog...

Fenyo_csaba kérdése:

Miert van az. Hogy nem fog fiokakat az anyanyulam? 5. paroztatason esett tul az anyanyulam 6 honapos elmult kicsit meghizott

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem madár ez... Szerintem hagyj fel a kisnyuszigyártási próbálkozással.
2018. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Maximum nem vemhesül az anyanyulad, nem "nem fog fiókákat". Nem macska ez. De ilyen kevés elméleti tudással én is azt tanácsolom hogy vagy hagyd abba, vagy függeszd fel a nyúltenyésztést, mert nem lesz túl jó vége.
2018. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom.hogy nem fiokak ezek de meg nem volt ilyen.hogy nem vemhesult parzas utan az anyanyul mar mint arra gondolok.hogy az elozoek szepen meg ellettek es fel is neveltek de ez mitol lehet.hogy nem vemhesul paroztatas utan?
2018. okt. 24. 22:12
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Rengeteg mindentől lehet. De ha már gyártod a kicsiket, erre a kérdésre tudnod kellene a választ. Nem gondolod...?
2018. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki a fióka szóba köt bele, pedig ez egy létező szó a kisnyulakra. ;)

A "nyuszigyártás" a húsra tenyésztett nyulaknál pedig igen fontos, náluk nem a szépséget és a bunda minőségét helyezik előtérbe, sem a genetikai értékeket..

Ha mindig üres marad az anya, egy ideig ne pároztatsd. Volt már egyáltalán vemhes?

2018. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom ezert kerdeztem meg hatha valaki tudja aki tapasztaltabb nyultenyesztotol hatha tudja a valaszt sokat segite igazabol az az igazsag.hogy mas etette oket amikor elvoltam dolgozni megbiztam vele a szomszedot es kiderult.hogy a retrol hozott nekik szenat amirol kiderult hogy volt benne tajtekos kigyovirag ami sajnos megolte az egesz allomanyt kiveve ezt az egy nostenyt de teljesen egeszseges azon belul.hogy kicsit meghizott normalisan ivarzik fel is veszi a bakot csak nem vemhesul 6 honapos mulott a nostenyem a bak 1-2honappal fiatalabb de normalisan fedez ahogy kell
2018. okt. 24. 22:39
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy az embereknél, így az állatoknál is előfordulhat, hogy valami miatt nem sikerül vemhesülnie az adott élőlénynek. Ez lehet például valami szaporítószervi probléma, de az is lehet, hogy a bakkal van valami gond. Azon jót mosolyogtam, hogy a bak szépen fedez. Hogy tud egy nyúl csúnyán dugni? :D
2018. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Hát, én nyulak szaporodásával kapcsolatban csak annyit tudok, hogy az ivartalanítás sokkal jobb ötlet...
2018. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem még fiatal ehhez és azért nem sikerül. Próbáld majd 1 évesen és ha akkor se akkor vagy a bak vagy az anya nem jó.
2018. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ha ivartalanitom akkor nem lesznek kisnyulak ekkora hulyeseget irni

Lehet a tajtekos kigyovirag mergezes miatt nem lehetnek utodai.vagy azert mert kicsit meghizott vagy tul fiatal 6 honaposan bakkal talan nem lehet gond igaz fiatalabb 1-2 honappal.ahonnan vettem ott 8-10 anya volt de mindegyik alatt volt kisnyul szoval eleg szapora a bakknyulam apja az anyanyulam oseivel se voltak gondok mindig normalisan le ellettek szoval nem tudom mi lehet a gond pontosan!

2018. okt. 25. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!