Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális az hogy az anyanyúlam...

Normális az hogy az anyanyúlam nem megy oda a fiókáihoz?

Figyelt kérdés
Tegnap fialt ez volt neki az első 11 fialt. nem megy oda a fészekhez félek hogy nem ad nekik enni tisztába vok vele h. egy nap általában egyszer etet de az anya kevés vizet iszik ami szükséges lenne a teje miatt. és ezért agódom de a víz mellet kap sárgarépát,cékla levelet,lucernát,tápot,trikit. szerintetek kell agódnom? a válaszokat előre is köszi!

2013. szept. 24. 17:39
 1/3 Johi_ válasza:
Szia. Ha szépen a fészekbe fialt, a fiókákat betakarta szőrrel, akkor szerintem ne aggódj. Az én anyanyulaim sem igazán mennek oda a fiókákhoz, csak ha aggódnak mert én odanyúlok, vagy csak amikor szoptatnak. Ha nagyon hideg van, lehet odamehet melegíteni őket (a tavasszal láttam vagy 2x az anyanyulamat melegíteni a fiókáit, de máskor sosem). Nekem is a tegnap fialt 2 anyanyulam, az egyik rá se néz, de azért látom, hogy változik a fészek kinézete, ebből következtetek, hogy járt ott - szoptatott. Azt mondják, ha a fiókákat nem szoptatja az anyanyúl, egy idő után amikor már nagyon éhesek, panaszos hangot hallatnak. Ha az anyanyúl nem iszik sok vizet, nem lehet nagy baj, mert eszik nedves dolgokat, ahogy írtad: sárgarépát, céklalevelet. Adjál neki lédús táplálékot. Sok sikert :)
2013. szept. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Johi_ válasza:
Az is igaz, hogy elsőre nagyon sokat fialt az anyanyulad. Szerintem gyakran lesznek éhesek a kicsik, de megmaradhatnak mind. Az enyém is felnevelt 12-ből 12-őt
2013. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
9 Maradt meg elmúltak 3 hetesek és nagyon szépek
2013. okt. 17. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!