Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszim folyton rágcsálja...

Törpenyuszim folyton rágcsálja a ketrecét. Lehet baja a lerágott festéktől?

Figyelt kérdés
Sajnos nem mindig vagyunk otthon, így nem tudok tenni semmit ellene. Félek, nehogy beteg legyen tőle. Bár arra is gondoltam, hogyha lehetne nem így csinálnák meg a ketreceket.
2008. nov. 5. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baja nem lesz tőle=)
2008. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem sem lesz tőle baja, nekem is van törpenyuszim, néha előfordul, hogy ő is rágja a ketrecet, bár nem igazán jellemző, de még nem volt soha semmi baja tőle :) Szerintem nem kell aggódnod emiatt

2008. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Nem tudom, hogy az enyém miért csinálja, pedig van neki mit rágcsálni. Ő inkább a ketrecet választja... :)

2008. nov. 5. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem lesz baja. A festék csak addig mérgező, amíg meg nem szárad. Persze nem ettől lesz egészségesebb. :)
2008. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, mégha lenyeli is, akkoris kikakilja. De szerintem csak rágja és nem nyeli le.
2008. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz semmi baja, viszont a rágcsálás vagy figyelem keltésből csinálják vagy pedig csak szimplán koptatja a fogacskáit, mivel hogy muszály neki :)

látogass el erre az oldalra és itt megtudhatsz pár dolgot fajtája szerint a tartásáról


[link]


a fajták menü alatt szerintem megtalálod a kérdésedre a választ

2008. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon rágcsálja, és otthon vagy, engedd ki, mert kényelmetlenül ézi magát.

Figyelemfelkeltés is lehet, főleg etetésre.

2009. jan. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!