Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a hörcsögöm...

Miért csinálja ezt a hörcsögöm? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy aranyhörcsögöm kb. fél éve. Minden nap kivettem, simogattam, volt olyan hogy sorozatot néztem és az ölemben ült és úgy simiztem. Viszont most egy hétig kénytelen voltam otthon hagyni, és anyukám etette és cseréte a vizét. (Nem voltam otthon) Mikor hazaértem (tegnap) ki akartam venni, de elkezdett ilyen furcsa hangot adni (mintha rágna valamit) és majdnem rákapott a kezemre ha nem húzom el.. beszéltem hozzá mint mindig de úgy is csak ezt a hangot adta ki és ellenséges volt.. Ma reggel adtam neki uborkát, akkor is jelen volt ez a hang és kikapta a kezemből és mint egy versenyautó befutott vele a házba.. teljesen megvadult ami engem nagyon elszomorít.. mintha kicserélték volna egy hét alatt.. erre van valami megoldás hogy megint kezes legyen? :( Előre is köszönöm a válaszokat..

2018. okt. 30. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alatt nem vadulhatna el ennyire... Nincs tesód mondjuk, aki rossz élményeket okozhatott a hörcsögnek?
2018. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35%
Vegyél fel kesztyűt, és úgy foglalkozz vele. Így egy idő után le fog szokni a harapásról, mert rá fog jönni, hogy nem reagálsz rá. Hogy mitől lehet Ilyen, az jó kérdés. Talán bántotta valaki. Vagy új állat/felszerelés/szag került a közelébe.
2018. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!