Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vemhes a hörcsögöm?

Ttmt kérdése:

Vemhes a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Van egy lány rborovski hörcsögöm meg egy fiu tenyészetből vannak van származási lap mind 2hörinek, már 4honaposak 14nappel ezelőtt össze raktam őket egyböl nem történt semmi csak ismerkedtek és pont nem voltam itthon aznap délután.. viszont tesom látta őket többször is párzani, elsönek nem vettem szét őket jol elvoltak,meg azért se egyböl vettem ki a lányt a fiutol mert felmerült bennem hogy lehet nem sikerült a párzás és ha joé kijöttek miért ne lehetnének együtt..persze ha látom hogy nő a pocak akkor megy mindenki a helyére mármint a lány,

Na de a lényeg az hogy ez a párzás amit nem láttam 14napja történt a lány höri többet eszik és iszik ..de a hasa semmit nem nő!

De alul 2kis emlő jel van de ez még nem tudom hogy ezt jelentené!??arra lennék kiványcsi szerintetek vannap pocak lakók!?

Persze szereztem még 6további ketrecet a kicsinyek számára, meg már a 2höri is elvan választva!!


2018. aug. 12. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Légyszíves ne szaporíts, ha ennyire nem értesz hozzá. Attól, hogy van származási lapjuk, még nem vagy tenyésztő. Egyébként honnan vannak? Mert roborovszki tenyésztő nincs az országban. Vedd külön őket, és ne legyenek együtt. Tilos őket együtt tartani, magányosan élő állatok. Hiába látod, hogy jól kijönnek, bármelyik pillanatban egymásnak ugorhatnak. Van a telefonomon 3 kép egy széttépett roborovszkiról. Ő is békésen elvolt közel fél évig az azonos nemű társával. Aztán reggelre a gazdi csak a darabokat találta meg...
2018. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Uhh, ezt a régebbi kérdést kár volt linkelni. Sok magát tenyésztőnek tartó tudatlan szaporító javasolja a rosszabbnál rosszabb ötleteket... Egyetlen normális magyar nyelvű hörcsögös oldal van, mégpedig ez:

[link]

Olvasd el az elhelyezés menüpontot is. És kérlek ne szaporíts. Így is annyi ideggyenge és spinning betegségű robi van az országban.

2018. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező:

Reménykedj, hogy nem lesznek idegbeteg a kishörcsögök. Gratulálok felelőtlen hülye szaporító.

2018. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Minden szaporító felelőtlen. Remélem a többi kommentet is sikerült átrágnod, és megértetted, miért ellenezzük a futószalagos állatgyártást.
2018. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Hm...


0 tudással, 0 információval összeraksz két így is betegségre hajlamos állatot, hogy még több beteg állat legyen. Tényleg teljesen felelős vagy.

2018. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!