Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe fájna egy vadászgörén...

Mennyibe fájna egy vadászgörény, felszereléssel?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék egyet, és most lehet hogy végre megengedik itthon :) Mennyibe kerülne állatkereskedésben, a kajájával, nagyob ketreccel és a hozzávaló kellékekkel együtt? Csak úgy kb. És mit vegyek meg feltétlen neki?
2010. jún. 25. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
50000 és határ a csillagos ég között
2010. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Csak a lényeg hogy NE ÁLLATKERESKEDÉSBŐL vegyél!

Neked is sokkal jobb lesz, meglásd! Mert:

--->az állatkereskedésben drágább

--->éés sokkal vadabb

--->nem ritkán beteg az állat, túl idős..

Sokkal jobb ha keresel egy tenyésztőt, vagy valakit az interneten, akinek épp születtek pici görényei, és tőle veszed. Egy szelíd, kedves görényed lesz:) Sok boldogságot hozzá!

2010. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És mekkora ketrecet vegyek neki? Mert persze kiengedem majd a szobámba meg a házba meg elviszem sétálni de mekkora neki az ideális?
2010. jún. 25. 18:11
 4/8 anonim válasza:

sztem ezek attol függnek h hol veszed, a ketrec mekkora stb. sztem minimum 40-50 ezer de csak tipp:)

amugy nekem is van görényem már 2éve:P ha akarsz valamit kérdezni akkor csak nyugodtan:d amugy mi tenyészetbe vettük a görényt asszem 18ezerért. a ketrecet meg magunk csináltuk szép nagyra:P

15L

2010. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
utolso vagyok én ugy láttam az állatboltokban olcsobb,de inkább tenyésztöt ajánlok ennek ellenére is:)
2010. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szeretnék kérdezni a táplálkozási szokásaikról:P étele? alom? negyven ötven belefér mert ezért mentem el dolgozni nyáron szal :)
2010. jún. 25. 18:26
 7/8 anonim válasza:

fu nehéz lesz összegezni:D

gondolom neten olvastál már rola h miket ehet meg miket nem stb.. :D szoval csak azt irom le h az enyém mit szokott enni:) anyum szokott neki fözni csirkehusit meg répát, néha tojást és azt kapja:) ezen kivül a boltban kaphato szárazgörény tápot és van ilyen nem száraz kaja isxD ahogy látom az enyém nem eszi meg..:/ kis válogatos mint a gazdijaxDnamind1:) görögdinnyémböl is szokott kapni de a magokra nagyon vigyázni:) öö nemtom még mit szoktam adni neki :D diszonhust ne adj nekii semmiképp xd meg amit irtak neten nem jut eszembeXD

alom hát veszünk macskaalmot és naponta cserélem de néha néha kimarad egynap:$ :D nagy háromszög alaku alomja van a ketrecében:d és ajánlatos egy alomtálca kintre is:)

asszemennyi amit hirtelen mondani tudtam remélem segitettem:)

2010. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

goreny.hu-n írják miket esznek én is ez alapján etetem.

Tejféléket ne adj neki mert a legtöbb göri laktóz érzékeny lehet!

Tojás, csirkehús nyersen (a többi húsféle csak főzve), göritáp, göriknek való jutalomfalatok, néha egy kis uborka mag nélkül, alma héj nélkül.

2010. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!