Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszik cukik?

A nyuszik cukik?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

nem, ocsmányak

milyen hle kérdés ez?

Még jó hogy azok!!! *-*


mert neked nem?

2018. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
64%
Igen, a nyuszik cukik. De ha szeretnél nyuszit tartani, kérlek, jól gondold meg. Legalább 6-7 évig élnek és nagy felelősség. Legalább akkora, mint egy kutya!!
2018. nov. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
55%
Hacsak nem kell használni az Antiochiai Szent Kézigránátot, akkor igen
2018. nov. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dianaduchess válasza:
A nyuszik a világ legcukibb állatkái, de tényleg jól gondold meg, ha tartani szeretnél, mert ők is nagyon igénylik a törődést, akárcsak egy kutya vagy macska és valóban egész sokáig is élhet. Az én nyuszim tavasszal lesz 11 éves, 10 éve él velem.
2018. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Yoda m. válasza:

A nyuszik nem cukik. Csak a cukik a cukik.

A nyuszik pont ugyanolyan kisállatok, mint a menyét, hód, vagy tudomisén...

Csak TE vagy az (meg még néhány 10millió) akik ráakasztják szívesen azt a címkét: CUKIK.


Azért azt még hozzáteszem...

Amennyiben nyuszi lennék, biztos nem örülnék neki, ha egy lakásban, nyúlketrecben kellene töltenem életem hátralevő napjait... Akkor már inkább az erdő-mező vadonja... ahol igaz, hogy összeakadhatok számtalan rókával, s más ragadozókkal... de mivel edzett vagyok, s jobban futok náluk, hát esélyem lenne egy élet-halál futóversenyre. Ez még mindig jobb, így edzésben lenni... mint örök rabságban, ámbár vadállatoktól biztonságban élni... eltunyulva, s agyon unni magam a semmittevésben. Hol egy kampó, had akasszam fel magam... hiszen még néhány évnyi szenvedés, aztán úgy is feldobom a pacskert...


Az ERŐ legyen Veled!

2018. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyosak, de komoly felelősség. Élőlényekről van szó. Van hozzá használati utasítás, azokat be kell tartani! Amennyiben szaporítótól veszed a nyulat, az akár egy éves korára is beteg lehet. A rossz állattartás szintén betegséget eredményez. Pénzben kifejezve a doki havi 10-20.000 ft-ba is kerülhet, a nyúl élete végéig. Én két évig hordtam így a nyulat és csak a szenvedéseit hosszabbítottam meg ezzel. Olyan is akadt, aki inkább vett egy másik nyulat 5.000 ft-ér, minthogy kifizesse a kezeléseket. Kinek a szíve szerint. Az etetéssel tönkre lehet tenni a nyulat, ha nem tartjuk be szabályokat. Csak olyan vegyen állatot, aki gondozni is tudja !! Az állat nem cuki, az állat nem játék. Az állat összetörheti a szívedet is.
2018. nov. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, de nagyon kényes jószágok és mindent szétrágnak, még a betont is.
2018. nov. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen!
2018. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem annyira nem szimpatikusak, de kétségkívül cukik.:D
2018. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!