Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csinál ilyenkor a tengerim...

Mit csinál ilyenkor a tengerimalac?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos körüli fiú tengerimalacom, és egy 6 hónapos lány.Együtt vannak, és amikor udvarolnak egymásnak a fiú tengerimalac elkezd "ugrálni"!Mitől van ez? Ez is az udvarlás egy része?
2008. nov. 6. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ugrálás azt jelenti a malacoknál, hogy örül valaminek. Tehát örül a lány malackának:)
2008. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi =)

Okosabb lettem!xD =)

2008. nov. 6. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, örömükben is ugrálnak, mint aki megőrült. :D De olyan is van, amikor csak rájön a heppje, és ilyenkor nyikog hozzá. Az enyém akkor szokott ilyet csinálni, amikor unatkozik, és kikívánkozik egy kis sétára. :)
2008. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszike!Az vicces lehet!=)

Nekem még csak ugrál!xD

Remélem majd nyikog is!=)

2008. nov. 6. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Na igen, ők tényleg ugrálnak örömükben :)

Azért én a helyedben nem tartanám őket együtt, mert a folyamatos vemhesség és szülés minden állatot megterhel, és baja lehet a kislánynak!

2008. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kislány még egyszer se ellett!És azért vannak együtt mert, akarok kicsiket utána szétszedem őket!
2008. nov. 8. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, de nézz utána, milyen idősen egészséges az első ellés. Ha túl fiatalon jön össze, az nem jó...
2008. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

már elmúlt fél éves!=)

És mielőtt vettem volna azelőtt mindent elolvastam helyes táplálás, helyes kézbe vétel stb..=) Csak a hangot nem tudtam elég furcsán néztem, hogy milyen hangot ad ki..=)

2008. nov. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!