Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek az ellen, hogy a...

Mit tegyek az ellen, hogy a szüleim ne szóljál le a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Lett egy hörcsög a családba és vettem neki nagy helyet és egyebeket és ez a bajuk... A mostoha apám folyamatosan le patkányozza és,hogy minek kell ilyen dög ide.

Anyumnaj csak a nagy hellyel van a gondja...pedig állítása szerint a szobát se rendezzük már át.. Szerintetek ez fog változni?


2019. jan. 17. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szobádban van? Saját pénzből vetted?
2019. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel nem tudsz mit tenni. Maradjak, a nagyszüleim is pont ilyenek
2019. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha nekik nincs gondjuk vele, akkor majd megszokják és megunják. De ehhez fontos, hogy te gondoskodj róla, és ne nekik kelljen utána takarítani, vagy elviselni a szagát ha nincs kitakarítva. Neked kell etetni, gondozni. Ha nekik nem kell vele foglalkozni, nincs is miért utálniuk. Ha legközelebb rosszat mondanak, kérd meg őket kedvesen hogy ne tegyék, mert te szereted és rosszul esik. A szülőknek illene tiszteletben tartani ami fontos a gyereknek akkor is, ha ők nem értenek egyet. Szabad tudni mennyi idős vagy?
2019. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

17

100% sajátpénzből mind+sőt sok részét kaptam egy ismerősömtől..

Most is jött a telekocsi és elmentem érte (kb 19 fele és 21re értem haza) és azzal fogadott a mostoha apám,hogy idióta vagyok mert a patkánynak ilyenkor mentem a dolgaiért..velem van egy szobában (+tesóm de őt sem zavarja) és kezd már eléggé idegesítő lenni... Neki az a hobbija, hogy horgászik nekem meg az,hogy hörcsögöt tartok..miért nem tudja ezt felfogni?

2019. jan. 17. 21:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Telekocsi? A Mentéstől van? :D
2019. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most csak a cuccai jöttek onnan :D ő már egy jóóóóó ideje megvan :D De igen :) nagyobb /ingergazdagabb helyet szeretnék nekik erre ezt csinálják -_-
2019. jan. 17. 21:23
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nincs jobb tanács, mint hogy költözz el, amint tudsz (gondolom még kiskorú vagy). Nem a hörcsög a problémája a mostohaapádnak, az csak egy ürügy. Mindig fog találni valamit, amivel beléd köthet vagy megbánthat.
2019. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne veszítsd el a türelmedet, mert akkor vesztettél. Legközelebb amikor felhozza, mond meg neki kedvesen(!), hogy "igen, szeretem ezt a kis patkányt" vagy a minek-kérdésre: "nekem segít a hörcsög, amikor rossz kedvem van", esetleg "szeretem, hogy olyan kedves velem". Ha mindig tudsz valami kedveset mondani az ő bántó mondatára, akkor pillanatok alatt abba fogja hagyni.
2019. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mostoha apádnak üzenem hogy neeeem ez nem patkány, ha patkány lenne 5x ekkora hely kéne neki, na arra megnézném milyen hiszti lenne :D
2019. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaza van az egyik válaszolónak. Ha ilyeneket mond mostohaapád, akkor mindenképp kedvesen és nyugodtan válaszolj valamit. És hát tudom tiszteletlennek nem kéne lenni de én lehet nem tudnám kihagyni ezt a választ amikor lepatkányozza: "jé ő is pont ezt gondolja rólad, de fura"
2019. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!