Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudom ezeket beszerezni?

Hol tudom ezeket beszerezni?

Figyelt kérdés

Amaránt

Bükköny

Fenyőmag

Fénymag

Heremag

Kamut

Kanárimag

Kárdi

Mungbab

Négermag

Perillamag

Pitypangmag

Quinoa

Sáfrányos szeklicemag

Százszorszépmaag

Teff

Tritikálé

Turbolyamag


Vagy ezt:

[link]

Az első kategóriában szereplők vmelyikét.


2019. jan. 28. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a sok magot sajnos csak nagy kiszerelésben lehet megvenni csak külföldről. Kilós kiszerelések vannak, de van amelyikből csak tonnás.


Ami oldalt belinkeltél írj nekik e-mailt, hogy melyiket szeretnéd mert pl. a Dream tápnál nem jön be az oldal. Az a lehető legjobb táp amit egy hölgy készít otthon több mint 100 magkeverékből.

Esetleg facebookon tudsz érdeklődni a Hörcsög imádók :) csoport tagjaitól, hogy kitől tudod megvenni a Dream tápot.

2019. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól ne állj neki magkeveréket keverni, mert ha nem megfelelőek az arányok, az állat vitaminhiányos lesz, elhízhat, és egy csomó egészségügyi baja lehet. A Dream eleséget a Hörcsögmentés vezetője készíti, Heni Honti néven találod a facebookon. Írhatsz neki emailt is, de egy privát üzenettel jobban jársz. Én is Dreammel etetek, ahogy rengeteg tag a Hörcsög imádók csoportban. A legjobb Magyarországon kapható magkeverék.
2019. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem az nincsen Mo-on, de akkor azt szerzek majd, köszönöm.
2019. jan. 28. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

A felsoroltak többsége megtalálható a nagypapagájoknak való magkeverékben is.

De ha kapsz készre kevertet, az a legjobb!

2019. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!