Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legjobb kisállatkeres...

Melyik a legjobb kisállatkereskedés miskolcon?

Figyelt kérdés
Tengerimalacot szerenék vásárolni de nem tudom honnan vegyem meg.

2019. jan. 29. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Kereskedésből ne vegyél állatot
2019. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de én nem ezt kérdeztem.
2019. jan. 29. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Aggasztó a felfogásod. Biztos hogy vagy annyira érett hogy FELELŐSSÉGet vállalj egy ÉLŐLÉNYért?
2019. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél onnan tengerimalacot. Sokszor a hímet nősténynek adják ami kiderül vemhes is és vagy túléli a szülést vagy nem. Vagy a kicsik halnak meg.

Keresd fel a tengerimalac mentést vagy egy tenyésztőt onnan biztos hogy olyan neműt kapsz amit szeretnél és nem lesz vemhes. Másrészt a kereskedésekben beteg malacokat árulnak.

2019. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azert nem irunk konkret kereskedest, mivel nincs jo kereskedes. Kivulrol ugy tunhet, hogy igen, ez nem rossz. Igy voltam en is egy debreceni kereskedessel. Aztan persze meglattam, hogy a tengerimalacot osszeteszik a nyullal...

Az allomany ugyanugy hibas, orrba szajba szaporitjak a 'szinfalak' mogott oket. Nem gondolod, hogy tenyesztotol veszik, aztan toredek arert eladjak?:D

Lehet, hogy egyszerubb lenne elmenni, megvenni. Ez igaz. Nem is ez ellen tiltakozunk. Viszont igy az allatoknak sem lesz jo, mivel te megveszel kettot, de a helyukre ujabb negy jon, mert latjak, hogy van ra kereslet. Neked sem lesz jo, mivel lehetseges, hogy a hibas allomany miatt betegek, felnek, agresszivak, de ugye ezt neked nem fogjak megmondani a dolgozok, meg ha akarnak sem, mivel addig erintkeznek az allattal, amig kitakaritjak.

Miert jobb mentesnel orokbefogadni?

-ugyanugy eletet mentesz meg

-nem arulnak zsakbamacskat

-tudjak, milyen az adott allat viselkedesileg, beteg-e, milyen tarsat tur maga mellett, stb

-ingyen van

-otthon eldontheted keprol, melyik tetszik, van ido valogatni

-barmilyen kerdessel fordulhatsz hozzajuk bizalommal, mert ok ertenek is hozzajuk, nem ugy, mint a kereskedesben

Vegulis, a tankonyvkiadoknak sem kell erteni pl a magematikahoz, megis arulnak ilyen konyveket is

2019. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 30. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!