Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög tanácsok 5000 forint...

Hörcsög tanácsok 5000 forint alat?

Figyelt kérdés
mit vegyek neki még 5000forint alat maragyunk olyat szeretnék ami nem is a legolcsod mert az biszti nem birja majd de nem tul drágát se van már terrárium forgács és kis ház mi kell még ha tuttok akkor külgyetek képet is mellé a kajárol is szeretnék hallani valami amit minden eledeles boltba meg lehet venni? és még hogy milyen idöközönként eteted regel este? mikor vetted ki jáccani mikor takariotál mit milyen idöközönként?ösze foglalva minden félét irjatok válaszaitokat elöre is köszi
2010. júl. 1. 14:27
 1/7 A kérdező kommentje:
a helyes irásért bocsi!
2010. júl. 1. 14:28
 2/7 anonim ***** válasza:
vegyél neki mókus kereket :D az enyém imádja
2010. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki egy kereket, annak biztos örülni fog. Hörcsögkaját tudsz venni bármelyik kisállatboltba, abból legyen mindig neki egy kevés, mellette adhatsz neki almát, meg uborkát, stb. Friss vizet is mindig adj neki, tudsz venni itatót a boltokban. Én hetente egyszer takarítom és mindennap kiveszem játszani.
2010. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha lakásban tartod akkor terrárium és faforgács alá, ezt nem árt 2-3 naponta kitakarítani, mert minden lakásban tartott állatnak van egy jellegzetes szaga. Érdemes neki valamit venni amiben elbújhat, adhatsz neki magokat, tápokat, otthoni nyers zöldségmaradékokat.
2010. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféleképpen kell neki egy mókuskerék-> [link] nagyon szeretnek benne futni!

Akkor ajánlatos még neki WC papír gurigát betenni, abba is sokat mászkálnak.

Vannak különböző hörcsög játékok pl. a hörcsög gömb: [link]

itt van egy pár infó még a hörcsögökről: [link]

Én 1 nap egyszer adok neki enni- állatkerskedésben vett kaját, ami tartalmaz vitaminokat is mert nekik is fontos.(eerre figyelj !, vagy vegyél külön vitamint)

Fontos nekik a friss zöldség, gyümölcs pl:uborka, répa, alma. NE ADJ NEKI 'K' BETŰVEL KEZDŐDŐ ÉTELT! MERT NEM TUDJA MEGEMÉSZTENI !

Játszani akkor veszed ki amikor akarod, de figyelj rá,hogy nem mindegyik szelíd. Pl. az egyém se szeret még sokat kézben lenni. (mondjuk kicsi, 10 hetes.)

Amúgy meg foglalkozz vele sokat, és megbarátkozik veled =)

én az almot/forgácsot kb. 2 hetente cserélem. valaki csak hhavonta 1x. szerintem neki is jobb ha tiszta a helye!

Kb. ennyit tudok mondani.

Sok sikert a hörcsöghöz ! =)

2010. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, én csak 6.000-ért adok tanácsot.
2010. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még a 5800 bele fér
2010. júl. 1. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!