Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac hasánál egy...

A tengerimalac hasánál egy kemény púp van több hete. Mi lehet ez? Félek hogyha állatorvoshoz vinném megműtenék.

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

nem nő az a púp? és nem mozog néha?:) (arra gondolok, hogy nem terhes?:)

ha nem, orvos,azonnal. mi az hogy félsz, hogy megműtik? és ha egyébként belehal, attól nem félsz?

2010. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem hasas. Ez inkább az oldalán van, kb 2 borsónyi nagyságú. Attól félek, hogy ha elaltatják, azt nem minden kisállat éli túl. Lehetséges hogy daganata van?
2010. júl. 2. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy daganat, de az is lehet hogy tályog. Minél többet vársz vele annál valószínűbb hogy már nem fognak tudni rajta segíteni. Magától nagyon kicsi a valószínűsége hogy elmúlik és ha elviszed akkor legalább biztosat fogsz tudni, nem mellesleg pedig a malackádért minden megtennél ami tőled telik. Vidd el mindenképpen és minél előbb az orvoshoz!
2010. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2010. júl. 2. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát mi csak találgatni tudunk itt, de nem hangzik túl jól. Vidd dokihoz, majd ő megmondja a tutit!
2010. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyémnek a cicijénél volt ijen, és nőtt,nőtt égül dokihoz vittem és daganat volt!!! méghozzá rosszindulatú.így meg kellett azonnal műteni, 6 éves volt akkor még (és még él hála ég!) és minden rendben vele azóta.ja és fiú, és túlélte az altatást:) de sztem vidd el ha fontos!nemolcsó az igaz, a műtét árából sok malackát tudtam olna venni,de nekem Ő volt az ÉN malacom:)és nem kellett más:)
2010. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!