Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Beteg a nyuszim? Holland...

SOS! Beteg a nyuszim? Holland törpenyúl ˇˇ

Figyelt kérdés

Tegnap este vettem észre, hogy a nyuszim (fiú, fél éves körül lehet) a nemi szervénél vérzik. Olyan mintha a nemi szerve két oldalán kinőtt volna valami csőszerű, és ott véres. De nem folyik a vér.

Természetesen megyünk állatorvoshoz, de légyszi azért mondjatok rá valamit!


2010. júl. 5. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
gennyes heregyulladás,vagy valami ivarszervi gyulladás,pl prosztata. a legjobb amúgy is az ha ivartalanítják,de így meg főképp
2010. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oké, és mennyibe kerül az ivartalaníttatás?
2010. júl. 5. 12:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem sokba pár ezer forint max 5. Vidd el dokihoz ha azt akarod, hogy még eljen.
2010. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk 13ezer volt, de az egyik legjobbhoz vittük, nálunk a sima állatorvos nem vállalta be.

Sok sikert, szorítok érte!

2010. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi lett a nyuszival ?
2010. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a héten szabadságon van az orvos, úgyhogy hétfőn viszem. amúgy meg már nem is véres, csak néha... ez nem lehet annak a jele, hogy ivarérik?
2010. júl. 9. 01:35
 7/12 anonim ***** válasza:
én sajnos nem tudom, de azt tudom tanácsolni, h mindenféle képpen doki :) Ő megtudja mondani :) Én szurkolok a nyuszi jól van ?
2010. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha fiú akkor az a valami ami odanőtt a heréje, de nem szabadna véreznie, de tudomásom szerint a nőstény nyulak sem szokott megjönni.
2010. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is a heréje. de amúgy nem látszik a nyuszin, hogy beteg, azóta rohangál, és várja, hogy simizzem :)
2010. júl. 9. 22:14
 10/12 A kérdező kommentje:
*azóta is, tehát semmi nem változott :)
2010. júl. 10. 01:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!