Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec elegendő egy...

Mekkora ketrec elegendő egy dzsungáriai törpehörcsögnek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ketrecet inkább ne vegyél neki, abból könnyen kibújik. Nekünk is dzsungáriai törpehörcsögünk van, és ő is kibújt. Inkább egy 50 × 30-as terráriumot vegyél neki, szerintem az elegendő lesz.
2008. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ketrec....Terráriumbóll kimászhat... Foshan gyárt kishörcsögnek való ketreceket, petnet.hu oldalon katt rá))
2008. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én dzsungáriai hörcsögeim közel nincsenek olyan aktívak, mint egy aranyhöri. Ráadásul kisebbek is, így szerintem bőven elég egy 25-30x40-es terrárium, amibe vastagon almozol, beraksz egy-két csövet alagútnak meg egy kereket, és vígan elvan. :)
2008. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! Egyébként ha tudunk olcsón szerezni, akkor afrikai sünim lesz, puha, fehéres tüskékkel. Csak az a baj, hogy a miskolci szinvaparkban 40000Ft. Ha tudtok olyan helyet ahol olcsóbban adják, akkor majd légyszi szóljatok!!!
2008. nov. 15. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Dzsungáriai Törpehörinek elég egy olyan 40cm széles és 60cm hosszú ketrec,és nem bújik ki a rácson!!!Ha kibújik túl nagy a rács,és szerintem maradj a hörinél sokkal kedvesebb mint a süni,és nagyon künnyű takarítani,na meg egy idő után,már annyira megszeret hogy nézhetsz vele tévét is akár,nem fog elszökni!=)
2009. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ketrecet vegyél az enyémnek is ketrec van és imád mászkálni rajta fel le
2009. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 makesz12 válasza:
KETREC mindenképp!!!
2012. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!