Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csíkos mókus, van aggodalomra...

Csíkos mókus, van aggodalomra okom?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves csíkos mókusom. Reggel nem vettem észre rajta semmi szokatlant; aktív volt, várta nagyon hogy kiengedjem. Dél óta van szabadon a lakásban. Általában mindig nagyon aktív, másodpercekre szokott csak maximum megállni. Ma viszont rohangál pár percet, majd vagy 10 percre letelepedik valahova, és úgy néz ki, mint aki mindjárt elalszik. Ismerem a látványt, sokszor láttam már hogyan néz ki reggel, álmából frissen kelve..:)

Majd lecsukódik a szeme, lankad le a feje, a légzése lassú és egyenletes lesz.

Majd fogja magát, és fut tovább, ugrál, eszik, mosakodik.


Nálunk itt reggel óta szakad és borult az idő, de sosem befolyásolta ez sem ilyen szinten a viselkedését.


Mit kéne tennem?

Természetesen ha még ez fenn áll pár óráig, elviszem dokihoz.

Csak hátha valakinél volt már ilyen..



2019. ápr. 27. 13:56
 1/1 anonim válasza:
Vidd el allatorvoshoz szent istvan egyetem belgyogyaszat.. magan dokihoz nem vinnem
2019. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!