Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egzotikus kisemlős tenyésztők?

Egzotikus kisemlős tenyésztők?

Figyelt kérdés
Ismer valaki olyan tenyésztőt, aki egzotikus kisemlősökkel is foglalkozik, mint a brekkfish?
2019. ápr. 29. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom mi az a brekkfish. Rákerestem és valami béka. Az nagyon nem kisemlős :D
2019. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Van náluk minden portéka!Denevér,mókus minden!De szerintem ők az országban az egyetlenek mivel ők sem hivatalos tenyésztők!
2019. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit keresel, mert ez elég tág hogy egzotikus kisemlős, és egy tenyésztő általában egy vagy két állatfajjal foglalkozik.
2019. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért fogalmaztam így, mert nem konkrét állatot keresek, hanem olyan személyeket, akik tenyésztenek valami egzotikus kisemlőst. Kb. mindegy, hogy mit, csak ne hétköznapi állat legyen. Lehet pocok, ürge, denevér, ugróegér stb.
2019. ápr. 30. 23:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Az eddig rendben, de a felsorolt állatoknak nagyon eltérőek az igényei, ha tartani szeretnél. Én törpesüniket tenyésztettem régebben.
2019. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom, de nem a tartásmódhoz keresek állatot, hanem az állathoz tartásmódot. Szeretnék egy különlegesebb állatot majd, de elkézpelésem sincs még, hogy mit. Csak azt tudom, hogy emlős, szőrös, nem túl nagy termetű. Ha megtalálom azt a fajt, ami igazán tetszik, utánanézek a tartásának és majd azután alakítok neki ki helyet, az igényei szerint, egyelőre nincs meg semmi, csak tervezgetek.

Sünit nem szeretnék, bár a fülesek cukik, de valahogy nem a sün szívem vágya. Valami olyan állat kell, amiben valami igazán megfog.

2019. máj. 1. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nagyon egzotikus másnál nincs!Csíkos mókust tudok még de az náluk is van!
2019. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!