Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Linóleummal vagy bádoggal...

Linóleummal vagy bádoggal borítsam a sünik új lakhelyének alját?

Figyelt kérdés
Most készítünk új lakhelyet a süniknek (törpesün, nem védett, még mielőtt bárki sipákolna), és nem tudjuk, mit rakjunk alájuk, ami nekik is jó, meg könnyen tisztítható is. Javasolták a linóleumot, de elég drága, és ha kikaparják (mert a ketrecükben találtam már kaparásnyomot, bár nem jellemző rájuk), akkor ugye már nem is olyan könnyű tisztán tartani. Más azt mondta, hogy keressünk bádogost, és hajtogassunk alájuk abból tálcát, de nekem kicsit barbárságnak tűnik, hogy fémen lakjanak, forgács ide vagy oda... Szóval jó lenne néhány vélemény pro és kontra, esetleg tapasztalatok. Linóleum vagy bádog?
2010. júl. 6. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bádog.

A linóleumon csúszik a talpuk

2010. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem csináltatni, vagy venni kéne egy erős műanyag tálcát. A bádog ténleg rossz lenne. Esetleg pattintósan lerakható parkettában nem gondolkoztál? Elég lenne 5-10 darabot venni, és nem olyan rideg anyag mint a bádog, de erősebb a linóleumnál.
2010. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A linóleumon csúsznak, a bádogon meg nem? Pont fordítva gondolam volna...


Arról végképp fogalmam sincs, hol lehet műanyag tálcát csináltatni, venni pedig tuti nem lehet pont a nekünk való méretben.

Mindenképpen olyan anyag kell, akit fel is tudok hajtani ilyen tálcaszerűen, meg nem esik/folyik ki belőle semmi (nem szoktak össze-vissza pisilni, na de mégis), szóval parketta kizárva.

2010. júl. 6. 11:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!