Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kollégiumban lehet patkányt...

Kollégiumban lehet patkányt tartani?

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kollégiumban csak segítőkutyát és akváriumi halat lehet tartani, így a válasz 99,9%-ban: NEM.
2019. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez valami troll kérdés??

Ha nem, legjobb, ha az adott kollégiumban érdeklődést, bár én nem tartom valószínűnek, hogy megengedik.

2019. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
29%
Idióta vagy?
2019. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Az ilyenek nem valóak erre az oldalra

2019. jún. 3. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell tartani,van ott elég.
2019. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb kollégiumban semmilyen állatot nem lehet tartani. Magyarországon 1-2 kivétel van csak.

Egyébként több ilyen kérdés alatt kifejtettem már, hogy miért nem ajánlom a kollégiumi állattartást. Röviden: az egyetem, és ezzel együtt a kollégium is bizonytalan. Soha nem tudhatod, hogy otthagyod/kirúgnak/áthelyeznek másik helyre, vagy épp a 2-3 szobatárs között lesz egy, aki nem akar minden hajnalban a patkányok matatására ébredni, és a szagukat érezni, amikor a vizsgaidőszakban nincs időd takarítani. Egy koliban néhány négyzetméter a saját területed, és muszáj alkalmazkodni másokhoz.

Ilyen bizonytalanságba befogadni egy évekig élő kisállatot nagy felelőtlenség. Nem beszélve arról, hogy hétvégén, szünetben is gondoskodni kell róluk, amikor mindenki hazautazik.

Inkább várj még néhány évet, amíg meg tudsz fizetni egy kisállatos albérletet, vagy legalább egy szobát, és biztosan lesz hol tartani az állataidat életük végéig.

2019. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!