Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Veszekednek a tengerimalacaim,...

Veszekednek a tengerimalacaim, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 3-4 hónap lány malackám és kaptam mellé egy félhónapos szintén lány malacot.

A ketrec 120x50es és van mindkettőjüknek külön háza. Nagyrészt ott fekszenek de gyakran veszekednek. A nagyobb kergeti a kisebbet, harapja(? De lehet, hogy csak odakap a fejével) ha nem tetszik neki amit csinál.

Igaz ez a második nap, hogy együtt vannak szóval gondolom normális ha vitatkoznak,hogy ki legyen a domináns. De aggódom a kicsiért hogy baja lesz mert mindig vinnyog ha a másik kergeti vagy harapja(?)

Gondolkoztam azon, hogy tegyek-e be valami rácsot és az elválasztja őket de mégis látják egymást.

Tudtok segíteni?



2019. jún. 22. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a rács jó ötlet! El kell választani őket mindenképpen!!
2019. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(Különben egy nap arra eszmélhetsz, hogy a nagy megette a kicsit....)
2019. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A racs jo otlet. De ha belefer meg egy malacka akkor a tengerimalac mentoktol orokbefogadhatsz egy ivartalanitott himet es az rendet fog tenni a csajok kozott. A legjobb felallas lenne nekik.
2019. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Betettem a rácsot és nyugi van. Majd később elveszem és meglátjuk mi lesz.

A hímen is gondolkoztam szóval legvégső esetben veszek egyet.

Van olya, hogy valamiért nem szoknak össze a malacok soha?

2019. jún. 22. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen van. Enyémek sose jöttek ki egymással, bár ők fiúk voltak. Ketrecben rács mellett is ment a kakaskodas, de ha kint voltak az udvaron elkerített füves részen akkor elvoltak.

Ha hozol melléjük egy fiút mindenképp ivartalan legyen!

2019. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem ők összebarátkoznak. Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 22. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!