Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkorát harap egy csincsilla?

Mekkorát harap egy csincsilla?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha egy degu átharapja az ujjamat, akkor a csincsilla egyenesen kettéharapja a kezem! Egyébként nem az a harapós kisállat, de tényleg eléggé fáj, ha belédharap.
2010. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy nem harapós fajta. ha harap, akkor már baj van. gondolom mint egy törpenyúl harapása.
2010. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevésbé fájdalmas mint egy csíkos mókusé! (tapasztalat) Az még miután 3x-ra a ketrec oldalához érintettem (óvatosan) sem volt hajlandó elengedni a kezemet. Volt csincsillám is, csak az elején kapta el a kezemet talán kétszer, de kb olyan volt mintha csak megfogta volna a fogával a mancsomat, nem fájt, csak meglepődtem. És hülyeség amit előttem írtak, hogy átharapná a kezedet. Előtte sípol egyet, feláll két lábra és hátrahúzza a fülét, ezek után ha még piszkálod talán lepisil, és csak ezután harap. (talán meg is érdemli az aki az előbbi figyelmeztetéseket nem veszi komolyan) Amúgy ha tisztelettel bánsz vele (és nem ütlegeled) egy nagyon aranyos szőrgombóc lesz belőle!
2010. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!