Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kopasz vagy szőrös tengerimalac?

Meera kérdése:

Kopasz vagy szőrös tengerimalac?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb?

Hely-és mozgásigény, kaja, ilyenek érdekelnének.

Mert sokan azt mondják ugyan, hogy a kopasz csúnya, pedig szerintem az is eszméletlen aranyos!


2010. júl. 10. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Kaja, mozgás igény szerintem ugyanaz.

A kopasz malac sokkal drágább, és érzékenyebb (könnyebben megfázik..stb)sajnos.

2010. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kopasz malac szerintem is nagyon cukibb,de tényleg sokkal érzékenyebb a kajára,a hőmérsékletre,a tisztaságra stb.
2010. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A Kopasz sztem elég undi de te döntöd el.Legalább azzal nem kell bajlódni hogy kifésülöd a szőrét
2010. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mindkettő nagyon aranyos, bár én a kopasz felé húzok!

Nekem is volt egy kopasz, de sajnos nem élt sokáig, mert sokmindent nem mondtak el róla a kereskedésben!

Később utána olvastam-sajnos már későn-, és sajnos elég sokmindent rosszul csináltam nála, ill. nem figyeltem eléggé!

Kaja és mozgásigény szempontjából mindekettő ugyanaz, de a kopasz malackát pl. nem nagyon szabad fogdosni, mert elég érzékeny a bőre! Az alomból ami alatta van, apró szemcsék tapadnak rá, amik könnyen felsértik a bőrüket, amikor fogdossuk!

Ha esetleg párban vennéd és kicsiket szeretnél, nagyon-nagyon oda kell figyelni az ellésre, mert sokkal macerásabb, mint a szőrös tesójánál! Könnyen az anyuci életébe is kerülhet!

Meg van még egy pár dolog amire oda kell figyelni!

Ha a kopszt választod, mindenképpen olyan kereskedésben vedd meg, ahol mindent el tudnak neked mondani róla!

2010. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!(amúgy nem szeretnék kicsiket...:) )
2010. júl. 16. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:
a kopasz malackát válaszd!
2010. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik aranyos:)
2011. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!