Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Érdemes-e Japán táncoló...

Érdemes-e Japán táncoló egeret venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokat olvastam,tapasztalatot gyűjtöttem erről az állatról és kíváncsi lennék szerintetek érdemes-e venni?

Ugyanis volt egy höripárom húsvét után vettem őket csak az eladó átvert mert azt mondta 2 fiú és egy fiú egy lány volt.

És mivel hogy sokat kufircoltak (bocs a kifejezésért.) el kellett ajándékoznom őket.mert összesen 6 hörink volt és helyette lett 18 és így most szabad az a nagy ketrec amibe tartottuk őket és mivel a most engedélyt kaptam a tartásukra Táncoló egereket akarok venni 14/f

Kösz mindenki!


2010. júl. 11. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Külön ne rakd őket mert akkor meghalnak (ez komoly). Az egyik haverom kapott kettőt és abból a kettőből lett 34... :D. Szóval ha nem kell sok akkor valahogy próbáld meg kideríteni, hogy milyen neműek. Amúgy szerintem tökéletes választás :D
2010. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
:DD nekem nincs róluk tapasztalatom, de a helyedben biztos vennék :)
2010. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké köszi mindenkinek a választ.

Nem találtam 3 kisállat kereskedésben sem ezért 2 fiú testvért rendeltem.

Az megfelelő ugye?:D

2010. júl. 11. 16:44
 4/6 anonim válasza:

Nekem is két fiú volt és nem volt velük probléma!

Érdemes venni, mert nagyon édesek, csak tapasztalatom szerint nem igazán szoknak kézhez! Az enyémek elég kis vadócok maradtak, hiába csináltam velük akármit!

2010. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nem tudom.

Ahogy halottam rólak azt mondják többségben hogy elég kézhez szokottak.

Majd meglátjuk:D

Köszi a választ:D

2010. júl. 13. 09:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!!! Nagyon aranyosak mindenben előnyösek(nekem van) csak egy hátrányuk van, hogy sajna nem sokáig élnek olyan 1-2 év az átlaguk!! De am nagyon arik és kedvesek és félni sem kell töllük sosem harapnának! Csak egy a lények: KÉT FIÚT NEM SZABAD EGYMÁSSAL EGY KETRECBE/TERRÁRIUMBA TENNI,MERT ÖSSZEVEREKEDNEK!!
2011. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!