Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrecet ajánlotok...

Mekkora ketrecet ajánlotok 3-4 degunak? És miket tegyek bele és hogy rendezzem be?

Figyelt kérdés
És ha mondjuk a ketrecet én építeném drótfonatból jobban jönnék ki?
2010. júl. 11. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól meg tudod csinálni akkor jobb egy saját építésű ketrec, de az alapanyagokat meg kell válogatnod, mert ha fa merevítést teszel bele azt ugye szét fogják rágni...

Mindenképp olyan ketrecet válassz aminek több szintje van vagy legalább magas mert ezek a kis állatkák imádnak ugrálni. Szerintem ha veszed a ketrecet a legjobb madaraknak készültet venni(azok magasabbak) és azokra lehet rögzíthető lapokat kapni az állatkereskedésekbe amik ugye újabb lakószintnek szolgálnak.


Itatóból e legjobb az önitató, az koszol a legkevesebbet. Etetőtál nem feltétlenül kell úgyis széthordják a kaját. Kellenek oduk(több is hogy ne verekedjenek össze) amikbe bebújhatnak aludni, meg egyedül lenni, ha épp arra vágynak. Kerámia a legjobb mert azt nem rágják szét.

Unalom ellen érdemes nagy fatönköket betenni(ezeket bármikor cserélheted csak lemész az udvarra) imádják rágni őket.


belinkelek egy-két képet szerintem ezek a ketrecek nagyon ötletesen ki vannak találva.

[link]


[link]


[link]


[link]

2010. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget
2010. júl. 11. 14:45
 3/7 A kérdező kommentje:
és kereket mekkorát tegyek bele?
2010. júl. 11. 14:47
 4/7 A kérdező kommentje:
és kb mekkora legyen a ketrec? és mennyiből jönne ki?
2010. júl. 11. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:

hát pl magasság 70cm,hosszúság 60, szélesség40 cm. Szerintem ez kb elég lenne.


Lehet kapni használt felszerelt ketreceket ennél nagyobbakat is 12-25ezer forintig,neten vannak hirdetések vagy állatkereskedésben pár példa

[link]


de a határ a csillagos ég:

[link]


egyébként nem hiszem hogy nehéz lenne megépíteni egy ilyen ketrecet főleg ha ráveszel egy fiút hogy segítsen/apukák, nagypapák, nagybácsik előnyben:)/

2010. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja kereket ha bemész boltba és megmondod hogy degunak kell akkor tudják,hogy mekkorát adjanak.
2010. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz
2010. júl. 11. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!