Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átláthatatlan kerítés jó...

Átláthatatlan kerítés jó ötlet vagy csak ártok vele?

Figyelt kérdés
Van egy fajtájától adódóan is sokat ugató kutyám, sajnos tényleg mindent megugat, hiába van lefárasztva, akkor is csinálja. Arra gondoltam, úgyis kerítés csere előtt állunk, hogy olyat csinálnék, amin nem lát ki. Minden utcán közlekedőt legyen az gyerek, macska, biciklis, teherautó, terelniakar.
2019. júl. 23. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Megpróbálhatod, de ez inkább a probléma kikerülése. Én a helyedben inkább elkezdeném megtanítani pihenni és leszoktatni a felesleges ugatásról.
2019. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Ne tedd ingerszegény környezetbe! Csak még idegesebb lesz! Unatkozik.
2019. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem látja, a szagot még érzi. Ráadásul a betöröknek csak jó, ha egy kerítésen nem lehet átlátni, hiszen úgy ügyködhetnek mögötte, ha egyszer bejutottak, hogy az utcáról senkinek fel sem tűnik.
2019. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jó ötlet, nálunk az utcában van egy steffordshire terrier, mióta tettek fel olyan kerítést, kb. feleannyit ugat. Nálunk úgy csinálták, hogy a kerítésen nem lát ki, de a kapunál ki tud látni, csak mostmár jóval kisebb területet lát be.
2019. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk segített, de azért az lett volna a legjobb, ha több időm lett volna lefárasztani őket.
2019. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!