Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki lehet jutni valamelyik...

Ki lehet jutni valamelyik busszal a Tappancs Állatmenhelyre?

Figyelt kérdés

Szegedről! Kiskundorozsmai busz elmegy odáig? És ha igen akkor kell a buszon külön jegy, vagy pedig lehet menni rajta a helyi bérlettel?

Köszönöm a segítséget!

UI.: Volt innen már valaki ott? Milyen?


2010. júl. 11. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogyan tudsz busszal kimenni, mert kocsival járok de én voltam már párszor. Pár éve kimentünk, kicsit játszottunk a kölyök kutyákkal, hogy szokják az embereket. Mindenki nagyon kedves volt. Legutóbb szinte kidobtak minket. Elmentem egy barátnőmmel, kérdeztük, hogy tudunk-e valamit segíteni, de a hölgy elég undok volt. Vittünk adományt is, de csak húzogatta a száját. Talán veled kedvesebbek lesznek.
2010. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Na hát ez nem valami jó, hogy nem voltak utólag olyan kedvesek. Pedig örülhetnének, hogy valaki visz adományt és egy kicsit foglalkoznánk a kutyusokkal. És egyébként eldugott helyen van, vagy könnyű megtalálni?
2010. júl. 11. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit eldugott. Ha mész bordány felé (subasa után) jobb oldalon van egy kulipntyó csárda nevű kocsma. Rögtön utána van egy út, ami jobbra visz. Beton út, azon kell haladni egy darabig. Ki van téve egy tábla, tappancs felirattal, ott ismét jobbra fordulsz, az már földút. Menj rajta addig, míg meg nem látod a a drót kerítést. Van előtte egy elhagyott épület, az után a tappancs. Az ugatásból tudni fogod, hogy megérkeztél.
2010. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, Köszi! :)
2010. júl. 12. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék majd oda jelentkezni önkéntesnek!
2011. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem sikerrel jársz. Mi mondtuk, hogy néha elvinnénk egy-egy kutyust sétálni, esetleg foglalkoznánk a kicsikkel, hogy szokják az embereket. Azt mondták, nem lehet onnan kivinni kutyát, mert összeszedi a kullancsokat. Jelzem, egy füves-fás területen van, tehát ott is lehet kullancs. Fintorogva mondta a hölgy, hogy esetleg megfésülhetjük az öregeket, vagy mosogathatunk, bár szerinte azt mi nem vállalnánk. Nem értem miért gondolta, hogy nem vállalnánk mosogatást, vagy egyéb piszkos munkát, hiszen azért mentünk, hogy segítsünk. Én már csak az adó 1 %-át adom nekik, meg néha tápot, ha a Coránál gyűjtenek. Azt hiszem nem megyek többet. Talán nem vagyok szimpatikus nekik. Neked sok sikert kívánok!
2011. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!