Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs valami "kutya fűszer"...

Nincs valami "kutya fűszer" amit ha rászórnék a táplálékára szívesebben enné?

Figyelt kérdés
Mondták ezt az immunovet port, hogy ha rászórom a száraz tápra jobban megeszi a kutya. De nem akarom felesleges vitaminokkal terhelni a szervezetét. Nincs valami ami csak olyan mint egy fűszer. Gondolkodtam azon, hogy egy teáskanál konzerv táppal megízesítem neki, de félek rászokik. Vagy hallottam, hogy csontlevesbe kell áztatni. De az is fűszeres. Mit gondoltok?
2010. júl. 12. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni kutyaleveskockát, az pont erre való, de a konzervlé is tökéletesen megfelel, vagy valami húsról megmaradt zsíros lötty, de tulajdonképpen a használt étolaj is be szokott jönni :P Szóval tényleg bármi, még az se baj, ha kicsit fűszeres, ha úgyis keveset kap belőle, csak az íze kedvéért, annyival meg simán megbírkózik a szervezete.
2010. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Csak az íze miatt kellene. Ugyanis nem hajlandó megenni a száraztápot, inkább összeszedi a döglött legyeket, vagy a horgászdarát. Ezzel kerget az őrületbe.

Köszönöm szépen a választ.

2010. júl. 12. 10:30
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

nem teljesen mindegy, mire szoktatod rá?

akkor már inkább konzervvel keverd neki, én is ezt teszem, épp csak egy picit teszek rá, és megeszi a szárazat.

2010. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy késhegynyi préselt fokhagyma vagy ktubusos foghagymakrém, de ténleg csak egy késhegnyi, melegíttsd össze kézmelegre, nem fog tudni ellenállni neki, A póráz két végénben is ezt csinálták egy kutyával ami már csontsovány volt, mert válogatós lett és már csak azt volt hajlandó megenni amit megrágott neki a gazdi. Ezt befalta együltében egy egész tállal és utána 2 hét alatt hízott 1 kilót(yorkinak az nagy eredmény):
2010. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

az immunovet jó .. olyan nincs hogy felesleges vitamin, ami nem kell a szervezetének ezt ugyis kipisili

az immunovettől egyébként is nő az étvágya


én ugy szoktam egyébként hogy ami főtt kaja van otthon aznap abból kap rá egy fél merökanállal ... vagy egy doboz kefirt

2010. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rendben, hogy jó, de orvosi javaslatra kap már csonterősítőt és skin tablettát, plusz még a prémium táp.
2010. júl. 12. 10:54
 7/17 anonim ***** válasza:
Olvassz meg egy nagyon pici kenőmájast, és keverd a táphoz.
2010. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg keményíts be. Pont ezt akarja elérni hogy őrületbe kergessen és azt kapjon amit ő akar. Ha nem eszi meg vedd el tőle és várhat a következő étkezésig. Nem beteg és nem rossz neki a táp akkor meg kell ennie magában is.
2010. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De még kölyök, így is 3-szor kellene ennie egy nap, de hogy két nap semmi evés után sem ette meg a száraz kosztott, inkább a döglött legyeket.
2010. júl. 12. 12:14
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb szakács az éhség!

Nyugi,éhen nem fog halni.Beveti az érzelmi zsarolást(légyevés stb.),beválik,folytatja.Elérakod minden etetésnél 15 percre,nem eszi,elveszed,következő kajára ugyanez,míg meg nem eszi,ne sajnáld.

A bullterrierem pl.4 napig bírta,aztán tört meg.Ha már most válogat,képzeld el,mi lesz később!

Milyen tápot kap,ami mellé külön kiegészítőt kell adnotok?

2010. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!