Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám görkorisokat borogat...

A kutyám görkorisokat borogat fel?

Figyelt kérdés

A kutyám 2 éves, pórázon szépen sétál, de ha jön egy biciklis vagy görkoris rögtön neki akar ugrani, én pedig tartom vissza ugye a 45 kilómmal. Már kétszer is elesett miatta görkoris, pedig hozzájuk se ért.

Mit lehetme tenni hogy ezt befejezze?

Ha másik kutya jön ugyanez a helyzet.(nem agresszív, de tépi ki magát a kezemből jogy odamenjen)



2019. aug. 5. 11:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyébként simán lehet, hogy azért reagál így, mert rossz emléke van, különösen mentetteknél fordulhat elő.
2019. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Rossz emléke van görkorisokról,biciklisekről és kutyákról? XD

Az összes többi kutya meg aki a postást üldözi annak a postásról.


Csak simán neveletlen.Elhalad előtte valami ő meg iramodik utána.Ennyi a történet..:D

Minden kutya szalad azután ami előle kezd futni.Ösztön.Csak valaki megneveli a kutyát,hogy ne tegye valaki pedig nem vagy nem időben.

2019. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én kutyámról írtam, hogy a bunkón közlekedőket felborogatná szívesen, a normálisan közlekedőkre oda sem figyel. Ő mentett kutya, kóborolt, volt idő, amikor az utca túloldalán felborult kukát is megugatta, átmentünk, hagytam, hogy megnézze, megszimatolja, megnyugodott. Fél autóba beszállni, de a tömegközlekedéssel nincs semmi gond. Valószínűleg kidobták, és ezen dolgozni kell. Kóborlása idején is történhetett olyan, hogy a hülyék bántani akarták vagy akár bántották is.

Egy kölyökként hozzád került kutyát olyanná formálsz, amilyenné akarsz, de egy mentett felnőtt kutya más kategória, neki az előéletén is dolgozni kell.

2019. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

az a megoldás. hogy te is veszel görkorit, és avval sétáltatod

onnantól a kutyád imádni fogja őket

amikor már húzod fel, ott ugrál, hogy jajdejó :)

2019. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!