Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is úgy látjátok, hogy...

Ti is úgy látjátok, hogy szegény kutyuli ivartalanítva van?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 6. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ezen a képen nem látszik, hogy ivartalanítva van-e vagy sem.
2019. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne "szegény kutyuli", mert ivartalan.

10 éves kan kutyám is ivartalan immár 6 éve, köszöni szépen jól megvan, nem szegény...


Én a képen inkább egy kiegyensúlyozott, egészséges kutyát látok, ha van golyója, ha nincs...

2019. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért szegény? Mert nem fog szaporodni és csomó felesleges kutyát létrehozni? Akiknek az élete szenvedés és fájdalom lesz? Tele van minden menhely, minden alapítvány, minden önkéntes segítő. Minden tele van felesleges kutyákkal. Nem kell több.
2019. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként aranyos a kutya. Nem úgy tűnik, mintha bármi baja lenne.
2019. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Az ivartalanított kan heréit veszik ki,amit hátulról lehet csak látni.(lábuk közt van,a nemi szerv van alhas tájon)

Így nem látni,ha ivartalanítva van.Ez lehet hogy nincs is :D


De semmivel nem kevesebb az ilyen kutya.Mondjuk én sem ivartalanítottam,de cserébe tudom,hogy szukák közelében figyelni kell rá,másik kutyát meg nem tartok.

2019. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan, felejtsük már el azt, hogy az ivartalanítás az rossz dolog, meg szegény kutya. Ha nem is a kiskutyák miatt kell ivartalanítani, akkor azért, mert több betegségtől is megkímélheti a kutyát.
2019. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Már a kutyuli szó is borzalmas... azt hittem csak a kisgyerekek használják
2019. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Aki sajnálja az ivartalanított kutyákat, az köttesse el magát és ne neveljen soha gyereket ezzel a szar felfogással.
2019. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy egészséges és boldog kutyát látok.

Nincs miért sajnálni (a kép alapján legalábbis).

2019. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Szegény kutyuli...kevesebb esélye van a nemiszervi daganatokra és még szukák közt is normális... basszus tök sajnálom :(
2019. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!