Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kell ennie naponta...

Mennyit kell ennie naponta egy beaglenek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ miből, meg hogy mennyi idős, és hány kiló...
2010. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

átlagos súlyú beaglenek (10-15kg): dog chow-ból 150-300 grammot naponta

kölyöknek (3-10kg): dog chow (felnőtt tápot adj, mert a juniorban túl sok a fehérje): 50-150gramm

túlsúlyosnak elég 100 gramm, de csak ha felnőtt, akkor adj kevesebbet

alultápláltnak, pedig 350 gramm

Remélem segítettem:)

2010. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem darling-ot eszik meg házi kosztot abból is ugyan annyi?
2010. júl. 12. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem kéne vele Darlingot etetni, akkor már inkább csak simán házi kosztot. Mennyi idős?
2010. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy mennyit kapjon enni, azt a kor mondja meg! Mennyi idős?
2010. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
6 éves és ugy szokott enni hogy házi kosztot vagy kverve vagy ha nincs neki főzve reggelire akkor kap tápot magában meg jutalomfalatként csak azért vagyok kíváncsi mert (főleg mostnában)elkezdett ingadozni a súlya pedig mindsen nap sétálunk és kertben van és régen nem vpolt kövér de most pl az esős időszakban ha már akár 3 napig nem megyübnk sétálni akkor elkezd hízni és ha séztálunk is nehét megtartani a úlyát ugyhogy biztos sokat kap tanácstalan vagyok mert mint mondtam régen nem volt vele gond
2010. júl. 12. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Váltsatok tápot vagy egyáltalán ne kapjon, mert ez a Darling borzalmas!!! Nekem kettő beaglem van és most Dog chowt ettek de nem vált be mert durva lett a szőrük és hiztak tőle na meg lement róluk az izom is (agilitys kutyák szóval folyton mozgatva vannak és mégis teljesen elcseszte az alakjukat ez a táp) most Fides nevü tápot esznek, ez nem ismert név de nagyon jó prémium minőség és 15 kilós táp rendelve 6000 ft szóval jó árban van és minden ami benne van tökéletes arányokkal van.
2010. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ja és általában fél pohárral kapnak de dog chowból negyed poharat kaptak.

2010. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én igazából arra gondoltam dolfira vátok (még mialőtt ezt a kérdést feltettem csak meg akartam várni ti mit mondotok) az is olyan?
2010. júl. 15. 20:44
 10/10 A kérdező kommentje:
*váltok
2010. júl. 15. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!