Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hirdetnek meg fajtamentő...

Miért hirdetnek meg fajtamentősök/menhelyek olyan kutyákat, akiket aztán végül valamelyik tagjuk, ismerősük fogad örökbe, pedig vannak rá jelentkezők?

Figyelt kérdés

Nem ez az első eset és eléggé felhúz, mert elhitetik az emberrel, hogy esetleg van esélye a kinézett kutyára.

Nyilván, ha nem tartanak alkalmasnak azt elfogadom, de itt nem erről van szó. Folyamatosan hirdették, posztolták ezt a kutyát is, de jó pár régebbi eset is volt.


2019. aug. 10. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ideiglenes befogadó megszerette..van ilyen
2019. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze, ez rendben is lenne és örülök, hogy a kutyának jó helye van.

De akkor miért van fent a gazdikereső kutyák között? Megértem, ha pl. lassabban megy egy webes felület karbantartása, frissítése, de a facebook posztok már más kategória.

2019. aug. 10. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezzel csalják oda az embereket. Aztán rád dumálnak egy másik kutyát.
2019. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is elofordult már ez. KB 1 évig hirdették folyamatosan néztem azt a kutyát mert nagyon tetszett majd amikor úgy döntöttem befogadom telefonáltam és közlik velem, hogy az ideiglenese megtartja. Persze örülök, hogy megszerették egymást de legalább leveheték volna a hirdetés.
2019. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy benne vagy, hogy amíg csak ideigelenes gazdinál vannak, a menhely állja az összes költséget. Lehet, hogy ezt használják ki ameddig csak lehet. Ha pedig jön egy jelentkező akkor benyögik, hogy ők inkább megtartanák. De ez csak egy tipp.
2019. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez így van. Előjoga van. Addig jeg nem szól, pont az előzőleg leírtak miatt.
2019. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
47%

Azért, mert ebben az országban szinte semmi sem működik korrekt módon.


Esztergomban ugyanez van: a honlapon szereplő szebb kutyák egyike sincs a menhelyen (pletykák szerint Németországban eladják őket), amikor a potenciális örökbe fogadó bemegy hozzájuk, először elég betegnek kinéző kutyákat akarna rásózni.


Anyukámék 2 kutyát néztek ki (hátha az első már nincs), de egyik sem volt már meg nekik.

2019. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!