Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanitas utan veres...

Ivartalanitas utan veres szeklet mitol lehet? (Kan kutya). Felkeressem az orvost?

Figyelt kérdés

Egy 9 eves kan kiskutyam van(tacsko). A prosztataja meg van nagyobbodva nagyon igy a doki javaslatara ki lett hereltetve.

A kedden volt az ivartalanitas. Ma mar eszik, iszik. Nincs etvagy csokkenese. Es ma megvolt az elso szekeles. Viszont enyhen veres volt, volt nem csopogott a ver hanem pirosas arnyalatot lattam a vilagosbarna szekleteben. Nem volt kemeny allagu.

Megneztem a sebet hatha az erolkodestol felszakadt, de semmi. A varratok benn vannak, szepen gyogyul.


Tudom gyorsabban jatnek egy orvossal, viszont ahogy korbeneztem igy neten azt talaltam, hogy egyreszt ennek a dolognak a mutethez semmi koze masreszt varnek meg hogy tartosan ilyen marad e a szeklete. Nem e egy alkalomrol volt csak szo.


Van okom aggodni es hivni az orvost?


Akiknek volt hasonlo esete vagy valami tapasztalata kerem irjanak! Nagyon szepen koszonom.



2019. aug. 16. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nálatok hogy működik, de én fel szoktam hívni a klinikát ahová járunk, ha nem vagyok biztos valamiben. Szerintem nyugodtan kérdezd meg őket telefonon. Egyébként még sosem tapasztaltam ivartalanítás után véres székletet, szóval érdemes lenne megnézetni.
2019. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!