Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyám nem enged kutyát tartani...

Tothnora02 kérdése:

Anyám nem enged kutyát tartani, mit tegyek pedig van pénzem rendgeteg és mingyártbetöltöm a 18-at?

Figyelt kérdés
Az eggyikbarátomnak jorki kutyái vannak és jövőre valoszinü születnek és adna. Már van egy macskám amit rendszeresen féregtelenitek,etetek,és mikor beteg volt állatorvoshoz vittem és fecskendőböl etettem. Már 17,5 éves vagyok a nyáron keresek 150ezret és suli után megyek dolgozni. Tudja hogy foglalkozok az állatokkal mert minden.nap ki kell kefélnem a macskám szőrét mert hosszuazőrü,bolhaalergiás ezért rendszeresen fürdetem és bolha elleni cseppet kap. Szoval van dolgom vele mégis csinálom. Fél év és 18leszek és egy év mulva nem leszek suliban

2019. aug. 17. 16:53
 1/8 anonim válasza:
100%
A fent leírtak alapján valószínű, hogy nem azért, mert nem tudnál gondoskodni róla. Lehet hogy nem akar még egy állatot. A macskádhoz hogy viszonyul? Szereti? Ha nem akkor az az oka. Szerintem kérdezd meg tőle.
2019. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj rá a magyar helyesírásra egy kicsit jobban
2019. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
A barátodnak mondd meg, hogy ne szaporítson feleslegesen, te pedig majd ha elköltöztél otthonról, fogadj örökbe menhelyi kutyát.
2019. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

De gusztustalan az írasod. Jó tanács, ha már kiírsz bárhova bármilyen szöveget, az a minimum, hogy helyesen írod ki! Sajnos te sem tanultál valami sokat az iskolában.


Nem való neked kutya! 1., nem vagy elég felelősségteljes és értelmes hozzá, 2., szapitól normális ember nem vesz kutyát! A felelősség tudat már itt megbukna...

2019. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Ez aztán életcél... Végzel a sulival, és ennyi? Szakma? Továbbtanulás?

Jobb meló kellene ahhoz, hogy egy szaporított yorki jellegű keveréket eltarts.

2019. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem tudod leírni a kutyafajtát helyesen, addig pls hagyd az egészet a fenébe.
2019. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van 150ezred. Szuper, kb pont ennyi egy tenyésztőnél egy kölyök. (Mert szaporítós “jorkiiit” nem veszünk) És aztán? Enni inni oltatni ki fogja? Nem hogy anyád, de egy tenyésztő sem ad neked kutyát.

Hagyd még ezt a témát, majd pár év múlva térj vissza rá :) Ráér az neked 20-30 évesen is.

2019. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
150 ezer, mint rengeteg pénz? De aranyos. :D
2019. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!