Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet? Mi lehet ez?

Mitől lehet? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pont ma reggel vettem észre, hogy a yorkimnak fehéres-zöldes hatalmas váladék van a szemén. azonnal felkeltem és megtisztítottam szemtisztítóval. (tegnap is megtisztítottam és azelőtt is). de most látom, hogy megint kijött ez a váladék féleség. eddig csak egyszerű csipája volt.
2010. júl. 13. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vidd orvoshoz szegénykét vmi komoly szem gyulladás / fertőzés lehet de így láthatatlanban nem lehet meg állapítani h mi baja

gyógyulást a picinek

2010. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
E váladék voltaképp genny. S ha a genny zöld, akkor többek közt fertőz is. Magától nem múlik. Mi az a szemtisztító, mellyel megtisztítottad? Ha nem látta orvos, s gyógyszer nincs, inkább kamilla...
2010. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

S ami magától nem múlik, az orvos.:)

Ez lemaradt.:)

2010. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:
Toklász ment a szemhéja alá. Így jártam tavaly. Orvos kiszedi.
2010. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kamillát se, mert lehet rá allergiás, illetve vannak olyan szembetegségek, amiken kimondottan ront. Ahhoz, hogy kezelni tudd, tudnod kell mi az, azt meg csak orvos fogja tudni megmondani.
2010. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kamilla gyógynövény. Kiegészítő alkalmazásként, időnkénti lemosásra tökéletes. Allergiás bármire lehet. Ha tünet van, s állatorvoshoz nem jut el az állat, ezáltal ki nem derül az ok, még mindig jobb, mint valami "szemtisztító"...vagy esetleg a sima csapvíz.

Nem azt mondom, hogy a kamillától elmúlik, bármi baja is van, de gyulladás-csökkentő, nyugtató hatását az esetek bő többségében nyugodtan ki lehet használni, mindenféle káros következmény nélkül. Emellett nem helyettesíti az állatorvost s gyógyszereit.:)

Ha genny van, még zöld, is mondjuk 3 napon belül nem múlik akkor állatorvos! Bárhol van az állaton.

2010. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

igen. valamiféle genny lehetett. egyébként nem allergiás a kamillára. mert szoktuk azzal is mosni a szemét, meg meginni is szereti. és tegnap ha jól emlékszem kétszer megmostam szemtisztítóval a szemét, meg kamillával is. és mára eltűnt. (hála) :D

de úgyis most megy valamelyik nap kozmetikushoz, úgyhogy őt is kikérdezem majd. egyébként ő ajánlotta azt a szemtisztítót.

2010. júl. 14. 14:40
 8/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:18


Nem valami szemtisztító. Ugyanis a kutyakozmetikus ajánlotta. (A legdrágább). Amit ők is használnak. Akármilyen szemtisztítót természetesen nem használnék.

2010. júl. 14. 14:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!