Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor most melyik igaz? Több...

Akkor most melyik igaz? Több lent.

Figyelt kérdés
Nemrég több kutyával foglalkozó cikket olvastam. Az egyikben az volt, hogy ne simogassuk a kutya fejét, mert nem szereti. A másikban az volt, hogy ne a hátát simogassuk, mert azt nem szereti. Meg ne nézzünk a szemébe mert fenyegetésnek veszi, meg nem szabad megölelni mert azt is fenyegetésnek veszi. Akkor most melyik igaz, melyik nem?

2019. aug. 26. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hol olvastad, a Nők Lapjában vagy valami hasonló szuper, színvonalas cikkben?

Maradjunk annyiban, hogy egyiket se hidd el!

Nyilván ne állj meg az utcán egy idegen kutya előtt és ne karold át, meg ne nyúlj idegen kutya felé amíg nem tudod, hogy harap-e (se elölről se hátulról).


És ami a legfontosabb: nem kell minden marhaságot elhinni.

2019. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha idegen kutyáról van szó akkor ezek igazak.Máshogy kell ővelük összebarátkozni.De ha a saját kutyádról van szó akkor sem mindegy.Rövid szőrü a kutyád?ha igen akkor ne simogasd a hátát mert nekik jobban látszik a csigolyályuk mert kevés ször (vagyis rövid szőr) van ott nekik és az kellemetlen lehet.Ha a tekutyád szemébe nézel akkor sem lesz semmi baj.A koncentrációt is így szoktatják a kutyával.És az öleléssel kapcsolatban:finoman kell ölelni hogy ne legyen rossz neki és ha kiakarja húzni a fejét a kezed közül engedni kell.
2019. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Baromságok
2019. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A saját kutyáimmal kapcsolatosan kérdeztem. 3 van, 2 kiskutya meg egy nagy. De igazán a nagy kutya miatt kérdeztem, ő egyenes, "kemény" szőrő, nem is rövid, nem is nagy. A két kicsi az hosszú szőrű.
2019. aug. 26. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi jelentősége, hogy milyen hosszú a szőre. De ha a saját kutyámat nézem, akkor én simán megölelem és ott simogatom vagy kötök rá csomót, ahol akarom. De ugyanezt egy idegen nem tudja vele megtenni.


Idegen kutyát én sem ölelgetek, mert nem tudom hogy reagál rá.

2019. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!