Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1éves amstaffom...

Van egy 1éves amstaffom szeretném ha szép izmos széles kutya lenne! Mivel lehetne megedzeni? Akinek van ilyen kutyája mivel tréningezi? Mennyit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Óh azok gyönyörű kutyák!:)

Jútyúbon tudsz nézni videókat:D

2010. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Egy éves korára már szép izmosnak kéne lennie.


Nem kell a kutyát azért edzeni, hogy még izmosabb legyen. Az egy kutya, és nem pedig ember, akinek ,,gyúrnia" kell.


Ettől függetlenül mint minden kutyát kell mozgatni. Sokat sétálni, elvinni úszni, futni.

Ha a megfelelő mozgás mellé, megfelelő tápot kap, a kutya olyannak fog kinézni, mint amilyennek ki kell.


Komolyan nem értem mit akarsz a kutyán edzeni.

2010. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
konkrétumokra gondolok azt én is látom,hogy húzzák a kocsit meg futnak,de heti mennyit, mikor, hogyan?
2010. júl. 13. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:

www.sulyhuzas.hu


Vagy:

Netboard kutyás fórum

Súlyhúzás topic

2010. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
az enyém 8 hónapos 32 kg-os majdnem meg ölt egy 45kg-os golden r./ 3 éves/. nem kell edzeni! inkább nevelni!
2010. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Vegyél neki Acana Sport and Agility tápot és játsz vele sokat, járjatok el futni, köss fel neki a fára kötelet vagy ilyesmit és vedd rá hogy csimpaszkodjon...Ezektől biztos szép izmos kutya lesz.
2010. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is Amstaffjaim vannak és én különösebben nem eddzem,jó járok velük sétálni,úszni,meg nagyon nagy udvarjuk van,és így is gyönyörű izmosak!De az Amstaffoknál ez általában adottság!Ja és amúgy 2 éves korára lesz teljesen kifejlett az izom rendszere meg minden más!:)

2010. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rendszeres, napi séta, úszás, apportírozás. A sétába be lehet iktatni futást is, szépen, fokozatosan hozzá szoktatva a kutyát, nem szabad dirr-durr 10-20km-eket futni vele.

Ha komolyabban akarsz sportolni, akkor lehet súlyhúzni. Keresd fel a súlyhúzókat, ők segítenek az edzésprogram helyes felállításában. Otthon ne köss rá hobbiból semmit, kárt okozhatsz vele.

Nem minden amstaff ugyanolyan izmos. Ezenkívül még egy jó fél évig nő, izmosodik, szélesedik, most még nagyon fiatal.

2010. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!
2010. júl. 14. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!