Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel eves csivava kutya megevet...

Fel eves csivava kutya megevett egy fülhallgató tartozekot?

Figyelt kérdés
egyszer mar történt ilyen hogy a kutyam megette a fulgallgaton levo gumit de akkor szerencsére ki is hanyta. de most ismet megtortent es aggodom erte nagyon. mielott eloiteleteket irnatok elmondom hogy nem a csaladommal elek es ma reggel atmentem hozzájuk es vittem a kutyam is. ott a testverem fullhalgatojarol ette meg ezt a gumit. ugyan ez volt múltkor is. tudom hogy az en hibam es az en felelossegem hogy ez megtortent, emiatt hibaztatom is magam de megkertem a testvéremet a multkori utan hogy a fulgallgatojat ne hagyja az ágyán vagy csukja be az ajtot de nem tette. orvost próbáltam hivni telefonon de nem vette fel. lehet valami baja a kutyamnak ettol vagy ismet kihanyja? (irni sem kell hogy ezentul ha megyek a szuleimhez nem viszem ot magammal) a valaszokat elore is nagyon koszonom
2019. aug. 28. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle.
2019. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy egy fél éves csivava nagyon kicsi. Nagyobb kutyán simán átmenne de itt okozhat problémát. Nézd majd meg mindegy egyes székletét, ha benne lesz akkor minden oké. Viszont ha rosszul lesz, hány, felfúvódik akkor ügyelet azonnal.
2019. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!