Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehet vinni kölyökkutyát...

Mikor lehet vinni kölyökkutyát iskolába?

Figyelt kérdés

A veszettség elleni oltás után 3 nappal kezdődik egy tanfolyam, ahová szeretném mindenképp vinni, mert nagyon jó kutyasuliban van. A veszettség elleni érvényessége 21 nap. Így is vihetem? Nem találok róla semmi leírást sajnos.


Köszi a segítséget.


2019. szept. 9. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Célszerűbb lenne az adott iskolát megkérdezni.
2019. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit később kapcsolódsz be a tanfolyamra, akkor se maradtatok le semmiről. A kutyák úgyis különböző tempóban fejlődnek. De szerintem viheted. Kicsi a valószínűsége, hogy veszettséget kapjon a kutyaiskolában.
2019. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű, hogy viheted, de az iskolát kérdezd meg, hogy ők mihez ragaszkodnak.
2019. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. szept. 9. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Én is arra tippelnék, hogy ezen nem problémázna a suli, de érdemes lenne felhívni őket. Nem csak ezért, hanem azért is, hogy egyáltalán várnak-e kölyökkutyát arra a tanfolyamra. Mert van, ahol ki van kötve, hogy x hónapos kor alatt nem, van olyan, ahol külön kölyökcsoport van és van, ahol vegyesen vannak.
2019. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!