Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szürkehályog kutyának volt...

Szürkehályog kutyának volt valakinek?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem eszre hogy az egyik szeme a kutyusomnak szürke. Nem is kicsit.... fogalmam nincs hogy mióta és hogy hogy nem vettem eszre mikor mindig vizsgalgatom főleg nyáron a kullancsok miatt.!!! Jövőhéten megyünk orvoshoz , volt valakinek a kutyának műtét ? Idős kutyáról beszélünk nagyon féltem, mennyibe fog ez kerülni ? Egyébként nem nyugtalan , nem sir és úgy tűnik lat rendesen pedig nagy szürke folt van a szemén. :( köszönöm a válaszokat

2019. szept. 12. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az öreg kutyáknál gyakori, hogy homályosodik a szemlencséjük. A mi öregünknek tiszta szürke már :(. Nem vak, de nem is lát jól. Az orvos azt mondta, hogy ismerős terepen még vakon is jól el tudnak boldogulni, műteni nem műtené, mert nagyobb a kockázat, mint amennyit nyerne vele a kutya.
2019. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ettől felek énis. 15 éves már az én kiskutyám. Majd az orvos biztosat mond , csak idegeskedek addig is miatta. A környezet ugyan az 15 éve neki , szóval lehet emiatt sem vettem eszre hogy másképp lat.
2019. szept. 13. 00:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Idős kutyáknál elég gyakori. Én nem is műttetném meg a helyedben (15 évesen akkor kelljen csak alatatni, ha életmentő beavatkozást csinálnak), a kutyák nagyon jóp elvannak vakon is (hályoggal árnyakat azért még lát)
2019. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!