Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy a pulim és a...

Mit tegyek hogy a pulim és a komondoron ne marakodjanak?

Figyelt kérdés
A puli kutyám mostanábban mindig nekimegy a komondornak etetés kor. És rászolásra sem hagya abba. Már negyedik alkalom hogy ilyet csinált. A puli 14 hónapos. A komondor pedig 6 hónapos.Mindkettö kan. Eddig nem volt velük probléma.

2019. szept. 13. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Érik mindkettő és lerendeznék ki a helyi bsszàjba.

Mi az etetés menete nàlatok?

2019. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kétszer kapnak enni reggel és este.A méretüknek megfelelő Eukanuba tápot,vízzel. Szóval egymás mellet van kábé 1,5-2 méteren a két tál.Egyszerre esznek. le kell ülni míg kiosztom a tápot és csak akkor nyúlhatnak hozzá ha azt mondom hogy a tiéd. Eddig ez jól működöt. De a puli újabban félbe hagyja az evést, és bele akar enni a komondoréba amit persze az nem enged.És ebből egy nagy morgásos bunyó keveredik.De igazából csak olyan mintha bokszolnának meg vicsorognak.Egyik sem harap.
2019. szept. 13. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És te addig mit csinálsz, amíg a puli emberkedik?

Gátold meg, hogy elmenjen a táljától.

2019. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Egy 6 hónapos komondornak nem ellenfél egy felnőtt puli, már most kétszer nagyobb, meg fogja tudni védeni a kajáját.
2019. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Ideje elkezdeni külön etetni őket. Miért nem tiltod a pulit, mikor már látod, hogy megy a komondor kajájához?
2019. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .Felhívtam a tenyésztőt akitől hoztam a kutyáim.Átjött segíteni. Most már tudom hogyan kell tiltani és mire kell figyelnem.Azóta nem volt probléma.
2019. szept. 15. 12:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!