Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó játszótárs lenne?

Szerintetek jó játszótárs lenne?

Figyelt kérdés

Van egy yorkie kutyánk,csak már nagyon öreg ezért már nem

lehet vele úgy sétálni mint régen.Szeretnék venni egy foxi kutyust,de az is jó lenne ha neki is játszótárs lenne.Szerintetek beválhat?


2019. szept. 22. 21:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg tudtok olyan fajta kutyust ajánlani ami talán jó választás lenne?Persze azért az lenne a legfőbb tulajdonság hogy szereti a hosszú sétákat.
2019. szept. 23. 19:18
 12/16 anonim ***** válasza:
Nálunk (Németország) az öreg kutyákat mindenféle készségekre rárakva húzzák-tolják a gazdák. Így pihennek ugyan, mégsem otthon unatkoznak. Mikor kedvük van, leszállnak szimatolni, aztán vissza a helyükre. Esetleg ebben is gondolkodhatsz, és akkor mehettek bármekkora sétára.
2019. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam de ezt a kutya nem értem miért,de utálja
2019. szept. 23. 19:50
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyáméknál van egy kiskutya, aki szintén epilepsziás, 6 éves. Ő olyan, hogy ha izgatott lesz, vagy felpörgeti magát, akkor is rohamot kap. Nekem fél éve lett egy kutyusom, akit nyilván össze akartunk ismertetni anyumék kutyusával, mert gyakran járok át hozzájuk. Hát az új kutyus gondolatára is rohamot kapott, ami erősebb volt mint amilyen általában.

Ezt csak azért mesélem el, mert el kell fogadnod, hogy neked van egy beteg kutyusod, és az ő érdekeit kell nézned. Amíg ő van, szerintem nem tanácsos új kutyust venned, felzaklathatja. Ráadásul tök mindegy milyen fajta, a kölykök pörögnek, és nem érzik, hogy mikor zavarják már a felnőtt kutyákat. :(

2019. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nézd, egyértelmű hogy nem a kutyusodnak kell társ, hanem neked új kutya. Elmondták hogy egy epilepsziás kutyusra rossz hatással lehet egy másik jelenléte.
2019. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Magadhoz vettél egy kutyust, aki beteg lett. Kutya kötelességed gondoskodni róla élete végéig. Egy epilepsziás kutya mellé nem hozunk másik kutyát, többiek leírták, hogy miért. Az egy dolog, hogy TE mit akarsz. Azzal törődj most, hogy a kutyád igényeire koncentrálj, te meg sétálj a barátaiddal!
2019. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!